[/URL]
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11541
Írta 2008. április 08. - 22:13
[/URL]
#11542
Írta 2008. április 08. - 21:03
#11543
Írta 2008. április 08. - 20:44
Íme az XC, edzõ kerékpárom.
A elõzõ vázam eltörött, így újítottam.
Remélem ez a kis CR-MO jol fogja tûrni a gyepát.
http://picasaweb.goo...832329876128194
ON
jó, akkor most szépen odaballagsz a bringához, és lebontasz mindent a vázról. mivel rendes vagyok, a nyeregcsõ és a korm.cs. maradhat. ha kész vagy, szépen becsomagolod és postázod részemre. vigyázz, össze ne karcold!!
grat, nájsz.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#11544
Írta 2008. április 08. - 20:28
#11545
Írta 2008. április 08. - 18:46
Nekem egy 2005 ös gary fisher Big sur bringám van, manitou black telóval, bontrage cuccokkal, 2 avid juicy 3-as fékkel és nemsoká kap 2 mavic crossride disc kereket.
Üdv!
Képeket jövõhéten dobok fel
#11546
Írta 2008. április 08. - 14:17
Íme az XC, edzõ kerékpárom.
A elõzõ vázam eltörött, így újítottam.
Remélem ez a kis CR-MO jol fogja tûrni a gyepát.
http://picasaweb.goo...832329876128194
OFF: Tudja vki. hogyan lehet belinkelni úgy, hogy látszódjon is?
Valamiért nem mûködik az [img] funkció.
Lehet mert nincs kiterjesztés az elérési út végén...
Na mind1
ON
hehejjj, ezzel mar igazan eljohetnel a kevelyre, nem esik ki a szemed felfele
kapsz lanctanyert is
#11547
Írta 2008. április 08. - 13:33
A elõzõ vázam eltörött, így újítottam.
Remélem ez a kis CR-MO jol fogja tûrni a gyepát.
http://picasaweb.goo...832329876128194
OFF: Tudja vki. hogyan lehet belinkelni úgy, hogy látszódjon is?
Valamiért nem mûködik az [img] funkció.
Lehet mert nincs kiterjesztés az elérési út végén...
Na mind1
ON
#11548
Írta 2008. április 07. - 14:57
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11549
Írta 2008. április 07. - 11:48
ezen még a hajtás szinte örök élet ha asszonypajti ugy használja a gépet ahogyan kell
#11550
Írta 2008. április 07. - 11:36
Szép lett az "asszonybike" gatula:clap:
Letisztult semmi sallang, ideális városi gép, bár ez már az -ott merjem e hagyni- határán van
Hát én tuti nem hagynám ott sehol, sõt, le se szállnék róla
"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)
#11551
Írta 2008. április 07. - 11:19
Hello!
Már 1 éve talán hogy írtam ide bármit is,de most eljött az idõ!
A barátnõmnek most raktam össze egy bringát,neki nagyon tetszik,remélem ti is egyetértetek vele:
http://kepfeltolto.h...?id=28424&g=gal
Szép lett az "asszonybike" gatula:clap:
Letisztult semmi sallang, ideális városi gép, bár ez már az -ott merjem e hagyni- határán van
#11552
Írta 2008. április 07. - 11:00
Már 1 éve talán hogy írtam ide bármit is,de most eljött az idõ!
A barátnõmnek most raktam össze egy bringát,neki nagyon tetszik,remélem ti is egyetértetek vele:
http://kepfeltolto.h...?id=28424&g=gal
#11553
Írta 2008. április 04. - 15:47
Így: http://www.pinkbike.com/photo/1430874/
Amugy télleg szép lett!![]()
Én is sokat gondolkoztam egy faithen, de inkább nem kockáztattam, mert ugyis megszívtam volna.
csúnya eset !
#11554
Írta 2008. április 03. - 21:28
Azt tudom én is h vannak hülyék és mindent el lehet törni, csak egyszer már megszivtam mert akkor is ezt gondoltam. Meg a faithbõl még csak ezt az egyet láttam törve, pedig nem is ritka váz sztem, szal nem hinném hogy gondod lesz vele.
#11555
Írta 2008. április 03. - 21:23
#11556
Írta 2008. április 03. - 21:21
"at street"
semmi nem bírja a síkraplaccsokat.
Szar így látni egy ilyen jó gépet.:cry:
Én meg azt hittem hogy ciki a sárvédõ.:wtf: Nekem pont ilyen van a TREKn.
#11557
Írta 2008. április 03. - 20:41
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#11558
Írta 2008. április 03. - 19:41
Amugy en is skociabol hoztam be 8-)
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...
#11559
Írta 2008. április 03. - 18:59
Amugy télleg szép lett!
Én is sokat gondolkoztam egy faithen, de inkább nem kockáztattam, mert ugyis megszívtam volna.
#11560
Írta 2008. április 03. - 18:54
a faith tetszik!
amúgy mi baja a váznak? én is hallotam már sok helyrõl hogy nem egy szerencsés darab,de tetszik eléggé
az alsó csõre panaszkodnak hogy megnyekken, mer csak az tartja alul.De szerintem igy is bõven sokat bir, csak ha épp nyekkenne akkor ott fog

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






