Má' aszittük'...
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11501
Írta 2008. április 10. - 21:30
Má' aszittük'...
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11502
Írta 2008. április 10. - 21:22
bocsánat, hogy "átvertem" mindenkit
TEEEE! Most már tudom ki elé kell kiszórni a a rajzszögeket versenyen!
Különben sem menne hozzád egy ilyen szép váz!
#11503
Írta 2008. április 10. - 21:22
orbea lanza fehér váz, reba wc fehér teló, full tárcsás xt némi xtr-el, pro plt cuccok, dt 340s+dt d4.x+dt 2/1.8, speci rival nyereg, NN gummák
#11504
Írta 2008. április 10. - 21:16
koca: marad minden a régi. nem
H.Zoli: igen.
Atesz 666: mert a fehér az nagyon szép, megy a fehér mezhez
assasinbug: nem
enté: nem
Delma01: keddre
Ralph: nem nyomulunk vele
Camping Joe: úgy hiszem megválaszoltam minden kérdést
én rakom össze haver bringáját, csak még nem jöttek meg hozzá a cuccok...
bocsánat, hogy "átvertem" mindenkit
arra viszont jó volt, hogy elgondolkodtattatok, hogy nekem is kellene ilyen
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11505
Írta 2008. április 10. - 20:57
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11506
Írta 2008. április 10. - 20:55
Így nem ér.
"Félkész" bringával hogy nyomulunk?
(ilyet már én is tudtam volna felrakni)
;-)
Máá megint új gép?
Rocky elkopott?
#11507
Írta 2008. április 10. - 20:45
"Félkész" bringával hogy nyomulunk?
(ilyet már én is tudtam volna felrakni)
;-)
#11508
Írta 2008. április 10. - 20:34
vagy Bandi_teker:)Akkor most mi leszel, trekesbandi?
jó lesz, de az összképre kíváncsi leszek. mikorra lesz kész?
#11509
Írta 2008. április 10. - 20:29
Szép a Trek, bár a tavalyi 8900-as nekem jobban tetszett. Az 1-el alatt lévõ kék-ezüst is szép, csak az nincs külön vázszettként.
#11510
Írta 2008. április 10. - 20:08
Errefelé is készül egy pont ilyen felállású gép.
Akkor most mi leszel, trekesbandi?
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#11511
Írta 2008. április 10. - 20:04
#11512
Írta 2008. április 10. - 20:04
#11513
Írta 2008. április 10. - 19:59
#11514
Írta 2008. április 10. - 19:56
Gyönyörûû a váz grat hozzá!:lick: :ok:
De a teló miééért nem fekete?:chin: :mad:
#11515
Írta 2008. április 10. - 19:36
Rakd már össze, kíváncsi vagyok rá egyben. Ez 8500-as váz?
#11516
Írta 2008. április 10. - 19:10
#11517
Írta 2008. április 10. - 18:54
#11518
Írta 2008. április 10. - 18:39
#11519
Írta 2008. április 10. - 17:26
kösze
igazábol nincs mit cserélni rajta
hogyne volna? ridert..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#11520
Írta 2008. április 10. - 12:45
igazábol nincs mit cserélni rajta
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







