Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11461
Írta 2008. április 13. - 09:48
#11462
Írta 2008. április 12. - 23:49
a szó legjobb értelmében persze.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#11463
Írta 2008. április 12. - 23:29
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#11464
Írta 2008. április 12. - 23:20
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11465
Írta 2008. április 12. - 23:19
#11466
Írta 2008. április 12. - 23:16
Jorus: kisPolski 126 kormányösszekötõbõl átesztergálva... képet majd lökök
Alsó keró: cro-mo vázas monti, megfordítva. származása: MÉH
Felsõ keró: acél vázas svájci kemping, átszabva. származása: behordós lomos
Ha nem fordítottam volna meg az alsó vázat, nem kellett volna gömbcsukló, mivel egy kis kemping keró eltolással össze lehetett volna kötni a két fejcsövet.
Ilyenek vannak még: http://atomiczombie....ry-tallbike.htm ... ha érdekel...
Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ![]()
#11467
Írta 2008. április 12. - 23:08
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11468
Írta 2008. április 12. - 22:50
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#11469
Írta 2008. április 12. - 22:44
#11470
Írta 2008. április 12. - 22:42
Még egy kis símítás, formálás festés elõtt, de már mentem vele.

Igaz, hogy a recumbent trike után kicsit magas, de majd, ha megszokom,
építek nagyobbat.
Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ![]()
#11471
Írta 2008. április 12. - 22:02
Addig is remélem valakinek ezek is tetszenek! Nem olyan drága, meg márkás nagynevü gépek, de szuperül mûködnek.
Az hogy mindegyik kék és a fully is az lesz, csupán a véletlen mûve. Én sem értem, de így alakult. Igazából a szín mindegy volt.
#11472
Írta 2008. április 12. - 22:01
durván nagyobbnak tûnik...Cj: 6 fokosat, s könnyû vele a mászás.
csak 2.0-ás Resolution
#11473
Írta 2008. április 12. - 21:53
szépek.. a Speciben 2.35-ös külsõ van?
csak 2.0-ás Resolution
#11474
Írta 2008. április 12. - 21:12
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11475
Írta 2008. április 12. - 21:11
#11476
Írta 2008. április 12. - 21:10
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#11477
Írta 2008. április 12. - 21:10
#11478
Írta 2008. április 12. - 21:09
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11479
Írta 2008. április 12. - 20:47
#11480
Írta 2008. április 12. - 19:56
Janes, könnyebb már mászni ezzel a stucnival? Milyen emelkedésût vettél?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






