Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#11621
Írta 2008. március 30. - 10:21
szerintem is nagyon szép....csak az a nyereg nem tetszik nekem....
kéne rá egy szép vékony "kínpad"
kéne rá egy szép vékony "kínpad"
#11622
Írta 2008. március 30. - 10:19
#11623
Írta 2008. március 30. - 10:11
jó a telódizájn. majd ha megkopik reven, én is valami hasonlót teszek fel.
apropó: az argyle-hoz meg totemhez járó? matricákat be lehet valahol szerezni???
Kicsit OFF, de íbéjen van bõséggel.
Válogathatsz kedvedre.
Szép lett a bicajod Oldbike!
Nagyon kedvelem a GT-ket.
Anno volt nekem is kettõ.
2001-ben sokat törtem a fejem hogy olyat vegyek-e mint a tiéd, de végül Ruckus lett, amit a mai napig nem bánok. Nagyon szerettem azt a bicajt.
Jó cangázást vele!
#11624
Írta 2008. március 30. - 10:05
#11625
Írta 2008. március 30. - 10:05
#11626
Írta 2008. március 29. - 17:01
Vedd meg Kisherceg Rebáját.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11627
Írta 2008. március 29. - 14:25
#11628
Írta 2008. március 29. - 14:08
és még van ahhoz képest is fele annyiért, ha az ember szétnéz
#11630
Írta 2008. március 29. - 13:38
#11632
Írta 2008. március 29. - 00:19
sziasztok .Nekem a logom a bicom de ha valaki kiváncsi felnagyitva felteszem
#11633
Írta 2008. március 29. - 00:15
jó a telódizájn. majd ha megkopik reven, én is valami hasonlót teszek fel.
apropó: az argyle-hoz meg totemhez járó? matricákat be lehet valahol szerezni???
apropó: az argyle-hoz meg totemhez járó? matricákat be lehet valahol szerezni???
#11634
Írta 2008. március 28. - 22:52
ingyen volt, sulyat nem mertem, es nincs tapasztalatom, mert ma raktam fel. halk
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11635
Írta 2008. március 28. - 22:43
Mivel nem tudok privit küldeni, írd már le kérlek mennyibe került, milyen súlyú, és ha van vele elõzetes tapasztalatod akkor azt is. Vagy Gumitopikba inkább mert itt offolunk. Köszi.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11636
Írta 2008. március 28. - 22:18
2.2-es Bontrager Hank.
nagykiraly :spoko:
nagykiraly :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11637
Írta 2008. március 28. - 22:16
Aaa, de jó az a gumi! Tiszában biztos nem lehetne vele elsüllyedni, olyan úszúgumi formája van.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11638
Írta 2008. március 28. - 21:55
na patkanybajok 
nem sutott ki a nap, igy gyenge fenynel telefonnal keszitettem a kepeket, asszem latszik is a minosegen
nem sutott ki a nap, igy gyenge fenynel telefonnal keszitettem a kepeket, asszem latszik is a minosegen
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11639
Írta 2008. március 28. - 21:02
#11640
Írta 2008. március 28. - 21:01
ja azt vágom én is. a vágottból még vágnira gondoltamgyári hosszból mindig vágni kell
vágod?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





