Srácok, lenne egy nem túl felemelõ kérdésem.
Ti nem féltitek mutogatni itt a bicótokat? Lassan már autó árban van egy-egy darab és ezt nem találja meg senki ha ellopják.
Lehet h én vagyok a túl paranoiás, de Budapesten azért para 1 mp is felügyelet nélkül hagyni a vasparipát, fõleg ha valami combosabb darabról van szó. Vagy tévedek?
Hát, én nem sajnálom azt akitõl el tudják lopni mert megérdemli.
Azonban amikor egy barátomnak egy tök zárt helyrõl önhibáján kívül lopták el a bringáját egy umf-et pike-al, hát meglett a pali.
Nem volt õszinte a mosolya az irodámban, megtörtem lelkileg egy kicsit.
Bringa vissza tulajának, a paliért meg jöttek s vitték bilincsben. Úgy köszöntötte a nyomozókat õszinte feltáró jellegû beismerõ vallomást kívánok tenni :-)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






