Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11121
Írta 2008. május 09. - 09:30
#11122
Írta 2008. május 09. - 09:17
CAPRINE TEAM
Váz: Caprine Team
Villa: Manitou SKAREB ELIT
Kerekek: MAVIC Crossland
Fékek: Magura Louise FR
Váltókarok: XT
Elsõ váltó: Sram XGen (csere lesz xt-re mert nekem nem vált be)
Hátsóváltó: régi Xt (8as)
Lánc: LX? passsz nemtudom
Fogaskeréksor: XT 9-es
Hajtómû: XT
Pedál: Acor, régen a Ritchey-nek volt ilyen
Kormány: egy Simplon-ról származó, de aránylag könnyû darab
Stucni: szintén
Nyeregcsõ: Ritchey
Nyereg: WTB Rocket (Rémhöritõl örököltem)
Gumik:
- elõl: Michelin (Rémhöritõl örököltem)
- hátul: Maxxis Larsen
Kulacstartó: Rémhöritõl
egy szarv még fog rákerülni
kép1: http://www.kispapp.e...prine_team1.jpg
kép2: http://www.kispapp.e...prine_team2.jpg
#11123
Írta 2008. május 09. - 08:32
Jó lett, szép lett szerintem, én is segédkeztem
Kicsit könnyebb is a váz mint a Kula, 1420 vs 1530/kormánycsapággyal az utóbbi/.
Hurikovás poszter nekem is az ágyam felett van kint a falon
Segédkeztél mi:) mesélte tegnap az Ignác, hogy Zalaegerszegen az egész csapat a boltban szerelte át a bringáját:)
Hurrikovás pószter szerintem még van elfekvõben a boltban...
#11124
Írta 2008. május 09. - 08:14
Kicsit könnyebb is a váz mint a Kula, 1420 vs 1530/kormánycsapággyal az utóbbi/.
Hurikovás poszter nekem is az ágyam felett van kint a falon
#11125
Írta 2008. május 09. - 08:03
konás: kuka fölött jó kis Tereza Hurikovás poszter!
tavaly hiába vadásztam rá nem tudtam szerezni sehonnan. ki ne Dobdd! (avagy szólj ha kidobnád)
ja amugy meg jó lett a wenson. /1 hézagolót a stucni fölé tennék./
ennek a váznak a súlya? nehezebb azért mint a kula ha jol sejtem
A váz 1420gr, ami kb 65000Ft-ért szerintem nem rossz. Mondjuk énis úgy kaptam:)
Konás! amúgy fasza lett a gép, hamarosan az enyém is érkezik...
#11126
Írta 2008. május 09. - 06:57
azt a szép sárgát erre a kakiszínûre.....
adok 5ezret a sárgáért....
#11127
Írta 2008. május 09. - 00:27
ja amugy meg jó lett a wenson. /1 hézagolót a stucni fölé tennék./
ennek a váznak a súlya? nehezebb azért mint a kula ha jol sejtem
#11128
Írta 2008. május 09. - 00:10
lehet, hogy kicsit lejt a szarv, kona fejcsöve laposabb volt, majd állítok rajta.
kormányvégdugóért kaptam már a fejemre, nekem tetszik az a parafadugó, majd kihúzom, hogy síkba legyen
tamaska
igen. nekem jobban bejön.
mind lefelé, mind felfelé.
de majd a hétvégi verseny után tudok róla több tapasztalatot írni
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11129
Írta 2008. május 09. - 00:02
a kona jobb volt, de ez is szép. azok a szarvak szerintem amúgy bután mutatnak, illetve valami kormányvégdugót applikálj. gumik mindig ezek lesznek?
#11130
Írta 2008. május 08. - 23:11
meg miert neznek a kormanyszarvak lefele? vagy csak a kep olyan?
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11131
Írta 2008. május 08. - 23:04
szép ez, csak hát a márkahûség:D
#11132
Írta 2008. május 08. - 22:48
Wenson Master? Jól látok mi?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11133
Írta 2008. május 08. - 22:42
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11134
Írta 2008. május 08. - 22:06
#11135
Írta 2008. május 08. - 22:02
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#11136
Írta 2008. május 08. - 21:31
A nyereg, talán kicsit följebb lesz ha lesz bilincsem, mer most pl teljesen lent van:S DE am jóez mer néha azért jó leülni, és igen valóban egykét trükkhöz kell, kormánypöri pl..meg levegõben kezes trükkök de attól még úgyis messze vok..
#11137
Írta 2008. május 08. - 21:03
ultem mar ilyen gepen, es lecsuszott a seggem. csak akkor nem ha erosen kapaszkodtam a kormanyba. nekem az volt a hulye erzes
inkabb a masodik verzio a logikus, hogy ugyse ulsz rajta, de akkor meg minek van ott? csinalhatnak ugy mint a trialosok. gumi dugo bele `szt kesz.
ütés tompitás,meg egy két trick elengedhetetlen kelléke!
#11138
Írta 2008. május 08. - 20:53
#11139
Írta 2008. május 08. - 20:52
nekem ez a style egyedül a spec p2-n jön be
#11140
Írta 2008. május 08. - 20:46
inkabb a masodik verzio a logikus, hogy ugyse ulsz rajta, de akkor meg minek van ott? csinalhatnak ugy mint a trialosok. gumi dugo bele `szt kesz.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







