Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11181
Írta 2008. május 04. - 20:20
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11182
Írta 2008. május 04. - 20:20
Nagyon szép lett Tigger! Gumik honnan? Kollégám üldöz ilyen külsõt, de CRCn is pont elfogyott...
Sárga Michelin van a budaörsi Decathlonban.
Would you, Quintus? Would I?
#11183
Írta 2008. május 04. - 20:19
azért az ár sem volt mindegyoff
pix.bikemag.hu hianyaban raeroltettem magam a picasara [google] es jelentem k.rvajo. gyors es egyszeru.
on
de ilyen nem tul verseny orientalt geometriaju orszaguti gepe nem csak a meridanak van. mint a roubaix. sot, megkockaztatom, hogy minden magara valamit ado marka kihoz egy szeriat a versenyzoknek, meg egyet az oszulo halanteku nyugat europai senior managereknek. [rovidebb, magasabb]
a presztizs meg pont nem izgat
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#11184
Írta 2008. május 04. - 20:18
#11185
Írta 2008. május 04. - 20:16
pix.bikemag.hu hianyaban raeroltettem magam a picasara [google] es jelentem k.rvajo. gyors es egyszeru.
on
de ilyen nem tul verseny orientalt geometriaju orszaguti gepe nem csak a meridanak van. mint a roubaix. sot, megkockaztatom, hogy minden magara valamit ado marka kihoz egy szeriat a versenyzoknek, meg egyet az oszulo halanteku nyugat europai senior managereknek. [rovidebb, magasabb]
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11186
Írta 2008. május 04. - 20:12
qrva kep tar ekkorára méretezi.. bikemag pix meg nem mûxikarra van a patkanybringa, nem gyorszaras agyakkal, nyeregcsobilinccsel, barom nagy ABUS lakattal
a jobb gepekkel biciklizni megyek, nem a boltba
tigger: szakadj megultegra SL most nalam a nagy kedvenc orszaguti szett. plusz szeretnek egy karbon vazat is. En nem meridat vennek, de ettol fuggetlenul meg gyilkos a gep. suly? rakhattal volna fel nagyobb kepeket
többihez meg nem értek.
váltókarok meg a fékek 105-ök
azért merida (meg eleve karbon) mert elég "komfortos" váz (3 év fulli után azért ez is elég megrázó
olyan 8,5 körül van, majd holnap lemérem pontosan.
nem...ez volt vagy kék. aztán ha gumi sárga akkor már inkább legyen sárga.Szép. Melóbajárósnak basszus...
Sárga bandázs a pedál miatt lett?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#11187
Írta 2008. május 04. - 20:09
szakadj meg:D:D csini lett--kész lett a melóbajárós bicó
http://img3.tar.hu/b...e2/34523736.jpg
http://img3.tar.hu/b...e2/34523737.jpg
http://img3.tar.hu/b...e2/34523738.jpg
#11188
Írta 2008. május 04. - 20:08
Nekem mar loptak el bicómat, azért vagyok ilyen paranoiás
És ha teszem azt bicikli tolvaj lennék, tuti itt nézném ki h mit akarok.
#11189
Írta 2008. május 04. - 20:07
Sárga bandázs a pedál miatt lett?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11190
Írta 2008. május 04. - 20:04
tigger: szakadj meg
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11191
Írta 2008. május 04. - 20:01
nekem pl lakatom sincs.
ahova a bringa nem mehet be, oda én se megyek
#11192
Írta 2008. május 04. - 20:00
#11193
Írta 2008. május 04. - 19:56
Ti nem féltitek mutogatni itt a bicótokat? Lassan már autó árban van egy-egy darab és ezt nem találja meg senki ha ellopják.
Lehet h én vagyok a túl paranoiás, de Budapesten azért para 1 mp is felügyelet nélkül hagyni a vasparipát, fõleg ha valami combosabb darabról van szó. Vagy tévedek?
#11194
Írta 2008. május 04. - 19:55
kösz. probike de ha jól emléxem nincs több.Nagyon szép lett Tigger! Gumik honnan? Kollégám üldöz ilyen külsõt, de CRCn is pont elfogyott...
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#11195
Írta 2008. május 04. - 19:54
kész lett a melóbajárós bicó
http://img3.tar.hu/b...e2/34523736.jpg
http://img3.tar.hu/b...e2/34523737.jpg
http://img3.tar.hu/b...e2/34523738.jpg
Nagyon szép lett Tigger! Gumik honnan? Kollégám üldöz ilyen külsõt, de CRCn is pont elfogyott...
#11196
Írta 2008. május 04. - 19:46
http://img3.tar.hu/b...e2/34523736.jpg
http://img3.tar.hu/b...e2/34523737.jpg
http://img3.tar.hu/b...e2/34523738.jpg
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#11197
Írta 2008. május 04. - 14:01
csak mert itt elvileg a kesz bringakkal kell buszkelkedni. azert van
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11198
Írta 2008. május 04. - 12:41
amúgy ajánlom a hone agyat viszont kalkuláljátok be h centerlockos tárcsa kell bele.
én inkább az apróból néznék jó kerekeket kompletten úgy sztem jobban megéri. és felninek nem singeltrackot ha választani lehet az kskeny meg nem is a legerõsebb, inkább ha olcsó akkor rodi dh disc felni, az szélesebb és jobb a singletracknál mivel szélesebb gumi is bele kerülhet ami jobban tart kanyarban vmint erõsebb, nekem ien felni van elöl és 1,5 év alatt egyáltalán nemkellett centírozni és 8as se naon van benne max picit pedig ugrottam pár csõrrel kiakadást. elsõ váltó meg nem kell mindenes bringára, 32 v 38as tányér, boxguide feszítõ teljesen jó és még olcsóbb is így.
telónak meg sztem érdemes még a torát is megnézni ha nem tulja olyan durván, jó árba van, esetleg a dropoff comp
#11199
Írta 2008. május 04. - 12:27
viszont ez a téma mennyire offtopik itt ...
#11200
Írta 2008. május 04. - 12:25

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






