Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11021
Írta 2008. május 14. - 17:46
nekem bátyádé kellene. de nagyon:) asszonybringa melyik is?
#11022
Írta 2008. május 14. - 16:57
es igen. en mar szereltem is magurat, haaaaat... hasznalni jobb
egyszer majd lesz egy merev acel vazas gepem, regi marzo teloval, les HS33-mal elol-hatul. klasszik
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11023
Írta 2008. május 14. - 16:06
én tisztában vagyok a hs 33 fékerejével.
ledöbbentett anno mikor elöször próbáltam.
de most akkor tényleg erre gondold kela? :chin:
#11024
Írta 2008. május 14. - 15:59
A planet X en amit változtaték, az h kicsivel vékonyabb gumi, és a doubletrackot cserélném könnyebbre hátul. Meg esetleg integrált hajtás. De amúgy pöpec bringák.
#11025
Írta 2008. május 14. - 15:41
#11026
Írta 2008. május 14. - 15:41
ne legyetek kiakadva a magura féken a triál bringán!legjobb fék triálra hátra a magura!
ennyi
jo félék
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#11027
Írta 2008. május 14. - 15:40
ennyi
jo félék
#11028
Írta 2008. május 14. - 15:11
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11029
Írta 2008. május 14. - 15:10
#11030
Írta 2008. május 14. - 11:43
... a képeken van egy fék, ami simán übereli a Magot, Saintet és társait, és nem a piros 4 dugós XT koppintás az
melyik?
kerékbe vascsõ?
#11031
Írta 2008. május 14. - 11:38
De ha a teljes szerelõsarkot mutattam volna, akkor talán, de úgy érzem, guberált Csepelekkel meg nyugdíjazott és törött vázakkal, villákkal nem érdemes villogni
Legközelebb akkor lesz fotó, amikor egy Giant TCR-t is köztük tudhatok
... a képeken van egy fék, ami simán übereli a Magot, Saintet és társait, és nem a piros 4 dugós XT koppintás az
#11032
Írta 2008. május 14. - 11:16
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11033
Írta 2008. május 14. - 11:12
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#11034
Írta 2008. május 14. - 11:06

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
#11035
Írta 2008. május 14. - 10:58
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#11036
Írta 2008. május 14. - 08:44
Izzadság szagú tekeréseket kívánok hozzá! :clap:
#11037
Írta 2008. május 14. - 08:35
Köszi!nem kicsit szebb a foxszal!
gratu
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#11038
Írta 2008. május 13. - 23:12
A váz szép!
#11039
Írta 2008. május 13. - 21:16
És csak tekerd
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#11040
Írta 2008. május 13. - 21:10

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






