Szabinak is az van ugye?
mert akkor nekem még mindig a Fox jön be
Mondjuk errõl iratnál telótopicba, mert pont ilyen megvételén töröm most a fejem:chin:
Szabinak is az van ugye?
mert akkor nekem még mindig a Fox jön be
Meg én is próbáltam az új R7 Elite-t kb. 1 hónapja. Tényleg jó. Nagyon.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
CUBEaszott gyönyörû
Szép masina, gratulálok hozzá!
Majdnem egy évnyi víz+kenyér étrend után elkészült. (Bár lehet becsúszik egy R7 a Tora helyett a közeljövõben)
Íme: CUBE AIM
Sztem megérdemelne egy R7-nél jobb telót is...
Majdnem egy évnyi víz+kenyér étrend után elkészült. (Bár lehet becsúszik egy R7 a Tora helyett a közeljövõben)
Íme: CUBE AIM