http://img185.images...mavic009se0.jpg
http://img525.images...mavic005kh3.jpg
http://img525.images...3/rgzts4rl7.jpg
Az elõzõek: http://forum.bikemag...&postcount=7850
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
vannak jó áron sidek... kell neked Reba?a gumik most ilyen edzés/városira vannak cserélve... versenyen schwalbe rr-schwalbe nn...
mire jó egy fogó a háznál?
a teleszkóp egy rock shox judy race(2001- es(sid váll-becsúszó-nyak)), már nagyon fáj a fogam egy rebára

Ha a 90 kilómat megfogja akkor minek Neki komolyabb?megérdemelne komolyabb fékeket és nyerget
amúgy szép...
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
megérdemelne komolyabb fékeket és nyerget
amúgy szép...
nemrég tettem a bicómra új, ütõsebb hajtómûvet, gondoltam berakok egy képet ide:)
http://php-script.hu...er/P1030088.JPG
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu