Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10981
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
Most már valóban elkészült (csak a könnyû tubeless gumi nem érkezett még meg) :) Írtam egy rövid listát is.

http://img185.images...mavic009se0.jpg
http://img525.images...mavic005kh3.jpg
http://img525.images...3/rgzts4rl7.jpg

Az elõzõek: http://forum.bikemag...&postcount=7850
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#10982
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
hehe... kössz, a csapat nevében is:)

#10983
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
szép a Mata! gratula.
XC versenyeken szoktam látni több ilyen bringást. korodbeli suttyók tekeregnek vele. fasza csapatnak látszik!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#10984
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
kormánycsapággyal meg alátétekkel együtt kb. 1690g, vagyis olyan 1570g... nem olyan könnyû, de szép, és új, és jól jött már a Crux helyett;) az árat nem tudom, mert az egyesülettõl van

most nézem... tényleg nagyon olcsón vannak sidek, fõleg, hogy van biztos vevõm a mostani teleszkópra:D

kössz a dícsérõ szavakat!

#10985
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Milyen súlyban van és mennyiért ez a Mata váz?
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#10986
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

a gumik most ilyen edzés/városira vannak cserélve... versenyen schwalbe rr-schwalbe nn...
mire jó egy fogó a háznál?:D
a teleszkóp egy rock shox judy race(2001- es(sid váll-becsúszó-nyak)), már nagyon fáj a fogam egy rebára

vannak jó áron sidek... kell neked Reba?

#10987
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
a villa az ékkõ azon a bringán:D

gyönyörû lett, grat hozzá!;)

#10988
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
a gumik most ilyen edzés/városira vannak cserélve... versenyen schwalbe rr-schwalbe nn...
mire jó egy fogó a háznál?:D
a teleszkóp egy rock shox judy race(2001- es(sid váll-becsúszó-nyak)), már nagyon fáj a fogam egy rebára

#10989
elbandi2

elbandi2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 442 hozzászólás
A váz nagyon tuti, tetszik:clap: elsõgumi csere elött?
A szarv lehet hogy nem fog rámenni a horpadt kormányvégére :)
A villa az miaz? valami RS:chin:
Szép lett-lesz gratula!

#10990
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Eszement tekerésre született. Nagyon szép.
Elfogadnám :)

#10991
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
ezentúl ezen ismertek majd meg:D: Feltöltött kép

a többi kép: http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

egy új XT elsõ váltó van rajta, "meghátugyeaváz";) meg lesz egy ultrakönnyû Pro kormányszarv

Vélemények? ;)

#10992
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
szép , de az enyém szebb..:D na jó elfogult vagyok;)

#10993
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

megérdemelne komolyabb fékeket és nyerget

amúgy szép...

Ha a 90 kilómat megfogja akkor minek Neki komolyabb?:P
Szép a piroska :) A Cube meg az én színvilágom :)

edit: na azé' :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10994
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
jahogy az bb7...én azt hittem bb5

nekem is bb7 van még valahol pincébe....jó kis fék
vedd úgy h nem szóltam :)

#10995
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
szép ez a kula! tetszik nekem is.

#10996
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Szerintem szép! :clap:

A fékekkel sincs semmi baj a nyerget meg majd lecseréled egyszer, ha akarod! ;)

Tekerd!
Sei, soku Si.

#10997
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 hozzászólás

megérdemelne komolyabb fékeket és nyerget

amúgy szép...


hova komolyabb fék a 65 kilóm alá, bõven megállít a bb7, nemtudom miért nem szeretik sokan :( szerintem felér egy közepes szintû hidrással is (nem kell leoltani, ez Szerintem van így, meg olcsó)
nyerget meg majd nemtudom, van pár dolog amit még kellene venni, majd nyáron dolgozok érte, remélem
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"

#10998
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

nemrég tettem a bicómra új, ütõsebb hajtómûvet, gondoltam berakok egy képet ide:)
http://php-script.hu...er/P1030088.JPG



megérdemelne komolyabb fékeket és nyerget

amúgy szép...

#10999
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
korrekt gép lett! gratula!



elbandi, maggi
az R7rõl annyi tapasztalatom van, hogy megnyomkodtam párszor, aztán konstatáltam, hogy a fox még mindig szebben mozog.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11000
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 hozzászólás
nemrég tettem a bicómra új, ütõsebb hajtómûvet, gondoltam berakok egy képet ide:)
http://php-script.hu...er/P1030088.JPG
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"