Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10941
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

stellaz: valakinek az már elérhetetlen álom...
mi alapján tudtok low budget vonalat húzni?


Hát valahogy úgy, hogy egy normális kerékpár (nem tesco szar) 80-100 000 Ft-nál kezdõdik, akkor azt használtan ha megveszi valaki 20,30,40 ezer forintért, akkor ez az ár a legalja, amiért bringát vehetsz. Összejön 3-4 havi bkv bérlet árából.

A félmilla plusszos gépeket pedig a relatív jól keresõk sem igen tudják megengedni maguknak (akik nem otthon laknak a szülõkkel, esetleg családjuk is van).

#10942
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
stellaz: valakinek az már elérhetetlen álom...
mi alapján tudtok low budget vonalat húzni?

#10943
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nem sznobéria igazából, Thy tényleg olcsón veszi, mivel ott melózik a nagykerben. Bár a megfogalmazás tényleg necces, mert a low budget sztem sem kúszik 50 fölé, és ennyire azért csak nem volt kedvezményes, ugye?? :)

#10944
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
low budget gép az a használt 30-40 ezer forintos....

Kicsit kedvetlenül nézem azokat a gépeket amik csak a sznobériát testesítik meg. Ez nem a bicó hibája, az nagyon szép, elfogadnám.

#10945
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
pont a pinkbike-on néztem ezt a gépet....nagyon tetszi ka színe

tudlak sajnálni...:)

#10946
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Ejj,Te szegény :D
Elsõ váltó milyen,ha min xt akkor kérem szépen :)


LX, de az marad:) Az egyetlen S a váltórendszerben:D

#10947
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Vennem kellett egy low budget gépet, így most erre futotta:
http://www.specializ.../9383-400_l.jpg
igazából a fék/váltórendszert lecserélném, de ezeket eladni majdnem esélytelen. Egyébként tecc:D
Az S-works gumik betonon úgy tapadnak, mint a rágógumi:)
Majd csinálok saját képeket, de ugyanilyen:)

Ejj,Te szegény :D
Elsõ váltó milyen,ha min xt akkor kérem szépen :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10948
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

thommey azért én gondolnék itt másokra is, és egy össztelós speckó bringát fox telóval nem neveznék low budget gépnek, de te tudod... :-/


Mondjuk igazad van:( Ebbe nem gondoltam bele...

#10949
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
thommey azért én gondolnék itt másokra is, és egy össztelós speckó bringát fox telóval nem neveznék low budget gépnek, de te tudod... :-/

#10950
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Te szegény:)
Átérzem a problémádat
A képeid jók szoktak lenni, úgyhogy csinálj csak nyugodtan.;)

#10951
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Vennem kellett egy low budget gépet, így most erre futotta:
http://www.specializ.../9383-400_l.jpg
igazából a fék/váltórendszert lecserélném, de ezeket eladni majdnem esélytelen. Egyébként tecc:D
Az S-works gumik betonon úgy tapadnak, mint a rágógumi:)
Majd csinálok saját képeket, de ugyanilyen:)

#10952
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

A morati tulajtól kérdezném, hogy honnan szerzett kis hazánkban hutchinson python gumikat? Csodaszép a bringa, nem nagyon futhatsz össze hasonlóval :)



Decathlon-ban vettem a "nehéz" tubeless-t , a másik külhoni és úton van még egy tubeless ready típusú guma (575g) :)
Köszi az elismerést, de elég sokszor összefutok hasonlóval (Morati 1.4) egy barátom a tulajdonosa. Ha egyszerre két Moratit látsz a Budai-hegyekben azok nagy eséllyel mi leszünk.:)
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#10953
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
dekában van hutchinson, ja.

#10954
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

A morati tulajtól kérdezném, hogy honnan szerzett kis hazánkban hutchinson python gumikat? Csodaszép a bringa, nem nagyon futhatsz össze hasonlóval :)

dekában szok lenni sztem

meg asszem nálunk is van egy pár, óriásról bontva
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#10955
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A morati tulajtól kérdezném, hogy honnan szerzett kis hazánkban hutchinson python gumikat? Csodaszép a bringa, nem nagyon futhatsz össze hasonlóval :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#10956
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
köszi!
viszem a digit.gépet, majd készülnek a képek, a flickr-re fölrakom õket.
tudom, hogy sovány vigasz...

#10957
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

igen, ezzel megyek a Tátrába, csak visszarakom a szarvat, meg az 1.5-ös slicket

Jó idõt Nektek!Én sajnos dolgozom,nem megyek

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10958
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
igen, ezzel megyek a Tátrába, csak visszarakom a szarvat, meg az 1.5-ös slicket

#10959
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Pedig olyan szép! Nekem nagyon kéne... Vázcsere lesz? A logódból ítélve igen...:)

Tiéd lehet ;)
Igen,vázcsere lesz :)
Csak kb 450-500 km van a vázban....:/

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10960
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

hali!
kb 2 hónapja lett kész a gépem.
most igy néz ki:

Igggenn, végre sarasan, nem vitrin bicó :-) Hajrá-hajrá, rakd neki.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"