Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10921
Írta 2008. május 23. - 16:35
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#10922
Írta 2008. május 23. - 16:18
#10923
Írta 2008. május 23. - 11:51
#10924
Írta 2008. május 23. - 11:47
Az avatar meg zsír,a bullikat szeressem
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#10925
Írta 2008. május 23. - 08:30
#10926
Írta 2008. május 22. - 18:30
#10927
Írta 2008. május 22. - 18:10
#10928
Írta 2008. május 21. - 09:56
akkor ha minden igaz Tahin is átjöttél, nem? mert én ott lakom
Igen:) Én meg Pilismaróton
#10929
Írta 2008. május 21. - 09:33
#10930
Írta 2008. május 21. - 08:24
tegnap pontosan ilyen bringát láttam! nagyon jól néz ki
Valszeg engem láttál, mert ez az elsõ eladott gép ebbõl. Éppen hazafelé tekertem Pilismarótra:) Nem gondoltam, hogy egy mondat ekkora kavart okoz. De Málna megírta a valóságot, ezért nem ragozom tovább. Képek remélem hétvégén...már saras:)
Bikertigger: megbeszélhetjük:)
#10931
Írta 2008. május 21. - 08:10
örüljünk neki!
egyébként meg tetszik a gép, biztos komoly is, ami elvárható egy speci fullytól
#10932
Írta 2008. május 20. - 22:43
#10933
Írta 2008. május 20. - 22:33
Thy mikor cserélünk fél órára bringát ?Vennem kellett egy low budget gépet, így most erre futotta:
http://www.specializ.../9383-400_l.jpg
igazából a fék/váltórendszert lecserélném, de ezeket eladni majdnem esélytelen. Egyébként tecc:D
Az S-works gumik betonon úgy tapadnak, mint a rágógumi:)
Majd csinálok saját képeket, de ugyanilyen:)
off
A félmilla plusszos gépeket pedig a relatív jól keresõk sem igen tudják megengedni maguknak (akik nem otthon laknak a szülõkkel, esetleg családjuk is van).
1ébként akik a félmillás -mondjuk 3kiló és fölötte- gépeket veszik, jellemzõen többnyire nem otthon laknak a szülõkkel....
on
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10934
Írta 2008. május 20. - 21:58
Aki nem, az meg ne vegye magára, mindeki úgy hívja a kerékpárját, ahogy szeretné
Én pont ezért nem linkelem a melóbajáróst :-)
Rac: ha ezt a bringát a csepel - esztergom vonalon láttad, akkor pont õ volt az :-)
#10935
Írta 2008. május 20. - 21:03
Vennem kellett egy low budget gépet, így most erre futotta:
http://www.specializ.../9383-400_l.jpg
igazából a fék/váltórendszert lecserélném, de ezeket eladni majdnem esélytelen. Egyébként tecc:D
Az S-works gumik betonon úgy tapadnak, mint a rágógumi:)
Majd csinálok saját képeket, de ugyanilyen:)
tegnap pontosan ilyen bringát láttam! nagyon jól néz ki
#10936
Írta 2008. május 20. - 20:23
Egy zsír új össztelós stumpjumper a világ bármely országában sem számít low budgetnak, de legalábbis ahol értékelik azt a munkát, amivel megkeresik az árát....
#10937
Írta 2008. május 20. - 20:15
en most az XTC-mmel jottem haza, holnap kiviszem az erdobe ha ugy alakul, es bar "csak" LX-szel van szerelve, megse fogom sose leszolni. Mert egyreszt tokeletesen mukodik, masreszt tudom, hogy emberek otthon egy XT hatso valtora sporolnak. es azert az igenis belegazolas masok lelkivilagaba. dolgozzon az ember akarhol, vagy keressen akarmennyit.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10938
Írta 2008. május 20. - 20:11
De most miért kell megsértõdni? Senki nem bántott senkit. Ez csak egy fórum
#10939
Írta 2008. május 20. - 20:06
#10940
Írta 2008. május 20. - 20:04
nézd meg thommey elõzõ bringáit, ahhoz képest lehet ezt low budgetnek nevezni... ha valakit elkap a gépszíj és még ilyen helyen is dolgozik, az azért más kategória, mint az "átlag". de igazából nem kellett vona beleszólnom, bocsánat.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







