Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10921
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
csak nem a komlói bringabolt elõtt készült a kép? :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#10922
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
boldogság van
lesznek majd szebb képek is.

Feltöltött kép
Feltöltött kép

#10923
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Köszi Triple B!
bulli az jó!de lakókocsi mégjobb :D!

#10924
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Jó az a Hoss ;)
Az avatar meg zsír,a bullikat szeressem :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#10925
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
köszi DÉBÉ!
ja, olyan fel is tekerünk, de lefelé zúzunk stílusú gép!

#10926
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

én most ezzel nyomulok imádom!
http://picasaweb.goo...szabo.madve/Bic


elég mindenes gép. Jó lett

#10927
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
én most ezzel nyomulok imádom!
http://picasaweb.goo...szabo.madve/Bic

#10928
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

akkor ha minden igaz Tahin is átjöttél, nem? mert én ott lakom


Igen:) Én meg Pilismaróton

#10929
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 hozzászólás
akkor ha minden igaz Tahin is átjöttél, nem? mert én ott lakom
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"

#10930
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

tegnap pontosan ilyen bringát láttam! nagyon jól néz ki


Valszeg engem láttál, mert ez az elsõ eladott gép ebbõl. Éppen hazafelé tekertem Pilismarótra:) Nem gondoltam, hogy egy mondat ekkora kavart okoz. De Málna megírta a valóságot, ezért nem ragozom tovább. Képek remélem hétvégén...már saras:)
Bikertigger: megbeszélhetjük:)

#10931
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
nem tudom emberek, szerintem sem low budget a gép, de ha nála annak számit, akkor annak...
örüljünk neki!
egyébként meg tetszik a gép, biztos komoly is, ami elvárható egy speci fullytól

#10932
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
nekem teccik és várjuk a képeket!!!! ;)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#10933
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Vennem kellett egy low budget gépet, így most erre futotta:
http://www.specializ.../9383-400_l.jpg
igazából a fék/váltórendszert lecserélném, de ezeket eladni majdnem esélytelen. Egyébként tecc:D
Az S-works gumik betonon úgy tapadnak, mint a rágógumi:)
Majd csinálok saját képeket, de ugyanilyen:)

Thy mikor cserélünk fél órára bringát ? :)

off

A félmilla plusszos gépeket pedig a relatív jól keresõk sem igen tudják megengedni maguknak (akik nem otthon laknak a szülõkkel, esetleg családjuk is van).


1ébként akik a félmillás -mondjuk 3kiló és fölötte- gépeket veszik, jellemzõen többnyire nem otthon laknak a szülõkkel....

on
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#10934
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
aki ismeri Thy-t tudja miért mondja.
Aki nem, az meg ne vegye magára, mindeki úgy hívja a kerékpárját, ahogy szeretné ;)


Én pont ezért nem linkelem a melóbajáróst :-)

Rac: ha ezt a bringát a csepel - esztergom vonalon láttad, akkor pont õ volt az :-)

#10935
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 hozzászólás

Vennem kellett egy low budget gépet, így most erre futotta:
http://www.specializ.../9383-400_l.jpg
igazából a fék/váltórendszert lecserélném, de ezeket eladni majdnem esélytelen. Egyébként tecc:D
Az S-works gumik betonon úgy tapadnak, mint a rágógumi:)
Majd csinálok saját képeket, de ugyanilyen:)


tegnap pontosan ilyen bringát láttam! nagyon jól néz ki
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"

#10936
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
Én már csak egy utolsót szeretnék hozzátenni.

Egy zsír új össztelós stumpjumper a világ bármely országában sem számít low budgetnak, de legalábbis ahol értékelik azt a munkát, amivel megkeresik az árát....

#10937
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
egy ilyen bringa ma magyarorszagon minden csak nem bugdet.

en most az XTC-mmel jottem haza, holnap kiviszem az erdobe ha ugy alakul, es bar "csak" LX-szel van szerelve, megse fogom sose leszolni. Mert egyreszt tokeletesen mukodik, masreszt tudom, hogy emberek otthon egy XT hatso valtora sporolnak. es azert az igenis belegazolas masok lelkivilagaba. dolgozzon az ember akarhol, vagy keressen akarmennyit.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10938
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
Ez esetben a low budget bicaj fogalmáról beszéltünk, mint abszolut kategóriáról, nem a nagyon drága és a kevésbé drága gépekrõl.

De most miért kell megsértõdni? Senki nem bántott senkit. Ez csak egy fórum :)

#10939
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Mindenkinek más a sok, ezen felesleges vitatkozni. Ha van egy félmilliós kerékpárod és veszel egyet 100ezerért, akkor az utóbbi nevezhetõ olcsónak az elõbbihez képest. Egy elfekvõ olcsó epic vázat hozzám is vághatnátok :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#10940
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
ne haragudj, nem ellend szól, csak kicsit nevetségesnek tartom, hogy mindenki ennyire naprakész a magyar valóságból.

nézd meg thommey elõzõ bringáit, ahhoz képest lehet ezt low budgetnek nevezni... ha valakit elkap a gépszíj és még ilyen helyen is dolgozik, az azért más kategória, mint az "átlag". de igazából nem kellett vona beleszólnom, bocsánat.