köszi!
Fuji s6500fd (nem cserélhetõ obis) + photoshop
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Started by
Endroo
, 2006. January 10. 21:43
#10901
Posted 2008. May 25. - 23:32
#10902
Posted 2008. May 25. - 22:42
#10903
Posted 2008. May 25. - 22:41
:clap:
szép képek rmx, szép bicajjal.
aki ismer tudja h ez nem az én stílusom, de ami szép az szép
szép képek rmx, szép bicajjal.
aki ismer tudja h ez nem az én stílusom, de ami szép az szép
#10904
Posted 2008. May 25. - 22:28
csak úgy:
(nem vagyok buzi, csak jól áll a képnek a rózsaszín
)

Ezzel a képpel meg az arabokra emlékezek meg akik ellopták a polarx fs-t
:
(nem vagyok buzi, csak jól áll a képnek a rózsaszín

Ezzel a képpel meg az arabokra emlékezek meg akik ellopták a polarx fs-t
#10905
Posted 2008. May 24. - 23:22
no igen, en se ereztem magam teljesnek amig nem volt Yeti
ismeros
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10906
Posted 2008. May 24. - 21:45
#10907
Posted 2008. May 24. - 20:39
najsz a kancso Rocsi! szeretjuk a leftyt
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10908
Posted 2008. May 24. - 20:36
GRATULÁOK REBELL!!!!!:bananadan
Én is ezt a cipõt rugdosom,nekünk holnapra van kiírva a kisfiúnk születése!:scared::bananadan
Én is ezt a cipõt rugdosom,nekünk holnapra van kiírva a kisfiúnk születése!:scared::bananadan
#10909
Posted 2008. May 24. - 18:21
#10910
Posted 2008. May 24. - 18:02
Természetesen csúnya!
Inkább az olasz csodát mutogatnád:)
Inkább az olasz csodát mutogatnád:)
#10911
Posted 2008. May 24. - 16:12
Már egy ideje megvan, de csak most jutottam el a fotózásig .)
http://flickr.com/ph...N07/2517873685/
http://flickr.com/ph...N07/2518701722/
http://flickr.com/ph...N07/2518697296/
http://flickr.com/ph...N07/2518699482/
http://flickr.com/ph...N07/2518695154/
Még nincs kész teljesen, lánctányér kölcsönbe van thx for Gygy! .) Teló csere, hajtókarcsavarok csere
http://flickr.com/ph...N07/2517873685/
http://flickr.com/ph...N07/2518701722/
http://flickr.com/ph...N07/2518697296/
http://flickr.com/ph...N07/2518699482/
http://flickr.com/ph...N07/2518695154/
Még nincs kész teljesen, lánctányér kölcsönbe van thx for Gygy! .) Teló csere, hajtókarcsavarok csere
#10912
Posted 2008. May 23. - 19:54
majd ha összejön rá a lóvé
Szinvilága valahogy nekem sem a kedvencem, de mindenképpen gratulálok a géphez technikai szempontból 1A :clap:
Azért majd lõjj képet ha belekerül a righty is
Rebell sok boldogságot az utódhoz, és hamar tanitsd meg bringázni
#10913
Posted 2008. May 23. - 19:43
@rocsi
szép a gépezet. A Villa másik fele majd jön ugye?
majd ha összejön rá a lóvé
gratula a kicsihez! szerelj bringakormányt a babakocsira, hogy ne szokj el tõle...
#10914
Posted 2008. May 23. - 19:29
Gratulálok a picihez!
A babakocsiba egy szép zöld R7 jól mutatna!
A babakocsiba egy szép zöld R7 jól mutatna!
#10915
Posted 2008. May 23. - 19:13
@rocsi
szép a gépezet. A Villa másik fele majd jön ugye?
OFF
èn ezzel nyomulok holnaptól:
http://www.kidsroom..../M8P3F5BU24.jpg
Szerdán született a kisfiam, bringázás egyenlöre a szögön.
szép a gépezet. A Villa másik fele majd jön ugye?
OFF
èn ezzel nyomulok holnaptól:
http://www.kidsroom..../M8P3F5BU24.jpg
Szerdán született a kisfiam, bringázás egyenlöre a szögön.
#10916
Posted 2008. May 23. - 17:13
Hogy teljesít a sunrace váltókar?
Kössz
jobb mint a 8as alivio...igazából kényszermegoldás volt, mert 8as xt vagy valami ilyesmi kéne de az nem olyan könnyen beszerezhetõ, nekem meg 9es rendszer nem kell, drága gyorsabban amortizálódik, f*szság szvsz...
szerintem nyugodtan vegyél!
#10917
Posted 2008. May 23. - 17:09
#10918
Posted 2008. May 23. - 17:00
offdebizony.
ennyire híres lenne?
komló xc elõtti reggelen 6ra mentünk oda féket légteleníteni (volna)
szobroztunk ott egy keveset, volt idõ megfigyelni
on
amúgy tetszik a lefty villa - csakhogy a bicajról is beszéljünk
viszont a váz színvilága nem a legjobb...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#10919
Posted 2008. May 23. - 16:43
#10920
Posted 2008. May 23. - 16:40
én most ezzel nyomulok imádom!
http://picasaweb.goo...szabo.madve/Bic
Hogy teljesít a sunrace váltókar?
Kössz

Sign In
Create Account

Back to top





