Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10881
Írta 2008. május 26. - 20:35
#10882
Írta 2008. május 26. - 20:17
A tömege 10.4 kg
ezért hány bányásznak kellett meghalnia...
#10883
Írta 2008. május 26. - 20:11
A tömege kicsivel több, mint a fele. Ha jó az ötvözet akkor a tartósságal sincs baj. Csavarnak a 6AL/4V ötvözet a legjobb, de vannak nyers titán csavarok is, amik azért nem túl erõsek.Ez érdekelni engem is, kb mekkora külömbség van sulyban egy standard csavar és egy titán között? Illetve tartosságban?
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#10884
Írta 2008. május 26. - 20:00
Ez érdekelni engem is, kb mekkora külömbség van sulyban egy standard csavar és egy titán között? Illetve tartosságban?
kb harmada. mint egy alucsavar.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10885
Írta 2008. május 26. - 19:37
thommey gyönyörû a stumpi, bár egy rendes spd-t megérdemelne:) :clap:
#10886
Írta 2008. május 26. - 19:28
azzal hogy a V fékek helyett tárcsa lett, mennyivel változott a súlya?Majdnem teljes idei verzió, na és persze sárosan, ahogy illik egy maraton után. Az alkatrészlistában kiemelve az új cuccok.
A tömege 10.4 kg, már nem érdekes. A Morati stucni és a km óra már folymatban van, utána kész.
nekem személy szerint a régi V fékes verzió "jobban" bejött, de a tárcsásítás is biztos meghozta az elvárt eredményt.
így egyben az egész elég ütõs, semmi feltûnõ elox, így is lehet
szép!
az agyak tartósságára kíváncsi leszek
#10887
Írta 2008. május 26. - 18:52
olyan, hogy egy autó kerékcsavarja 10gr... tartósnak tartós, mert egy 79-es porsche gyári tartozéka:)Ez érdekelni engem is, kb mekkora külömbség van sulyban egy standard csavar és egy titán között? Illetve tartosságban?
#10888
Írta 2008. május 26. - 18:48
"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."
#10889
Írta 2008. május 26. - 17:44
Majdnem teljes idei verzió, na és persze sárosan, ahogy illik egy maraton után. Az alkatrészlistában kiemelve az új cuccok.
A tömege 10.4 kg, már nem érdekes. A Morati stucni és a km óra már folymatban van, utána kész.
_váz: Morati HC 1.3 V+D
teleszkóp: White Brothers Magic 80
villa: Morati HC Fork V+D
kormánycsapágy: Chris King NoThreadSet Ti (titán csavarral)
kormánycsõ: Morati Classic Bar
kormányszarv: Morati Bar End (titán csavarral)
kormányszár: Morati (titán csavarral) (itt még EPO)
hézagoló: Moots Ti (itt még FSA)
fék: Shimano XTR (BR-M975) (titán csavarral)
tárcsa: Ashima Windcutter (160 mm) (titán csavarral)
váltókar: Shimano XTR (SL-M970) (titán csavarral)
elsõ váltó: Shimano XTR (FD-M971) (titán csavarral)
hátsó váltó: Shimano XTR (RD-M971 GS) (titán csavarral)
hajtómû Shimano: XTR (FC-M970)
fogaskoszorú: Shimano XT 11-32T
lánc: KMC X-9-73 / Shimano HG93
agy: Chris King ISO Disc (pewter)
gyorszár: Edge Titanium
felni: Mavic XC717 Disc
küllõ: DT Revolution 1.5
küllõanya: Bike Positive Al
külsõ: IRC Serac 1.95K / Schwalbe Skinny Jimmy Light K
belsõ: Schwalbe XX-Light
felniszalag: Ritchey Pro 16 mm
nyereg: Selle Italia Storika
nyeregrúd: Morati HC Seatpost (titán csavarral)
nyeregbilincs: Morati (titán csavarral)
markolat: no name
pedál: Shimano XTR (PD-M970)
kulacstartó: King Cage Ti
bowdenezés: Nokon
enté rád szakadt egy Ti csavarbolt?
szemben, talán ennél lehet szebb ,de jobb nem nagyon! :clap: A stucni még sokat fog dobni rajta.
#10890
Írta 2008. május 26. - 16:34
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10891
Írta 2008. május 26. - 15:44
http://www.kep.tar.h...mmey/50579986#2
Egyenlõre csak a nyereg, meg a nyeregszár lett lecserélve. Majd ha elment a sram váltórendszer, akkor még az is.
Üdv:Thy
#10892
Írta 2008. május 26. - 15:33
#10893
Írta 2008. május 26. - 14:12
Majdnem teljes idei verzió, na és persze sárosan, ahogy illik egy maraton után.
Aztakurva! Tizes skálán húsz pont.
Race, no Rest!
#10894
Írta 2008. május 26. - 14:02
Dehogyis, istencsászár, a legszebb gép a fórumon!
#10895
Írta 2008. május 26. - 13:48
nem sz.rral gurigázol
tán egy szebb kereket el tudnék képzelni bele. tudom, hogy ez k.rva jó, ami benne van, de lehetne szebb.
#10896
Írta 2008. május 26. - 13:13
#10897
Írta 2008. május 26. - 12:22
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10898
Írta 2008. május 26. - 12:10
#10899
Írta 2008. május 26. - 11:47
A tömege 10.4 kg, már nem érdekes. A Morati stucni és a km óra már folymatban van, utána kész.
váz: Morati HC 1.3 V+D
teleszkóp: White Brothers Magic 80
villa: Morati HC Fork V+D
kormánycsapágy: Chris King NoThreadSet Ti (titán csavarral)
kormánycsõ: Morati Classic Bar
kormányszarv: Morati Bar End (titán csavarral)
kormányszár: Morati (titán csavarral) (itt még EPO)
hézagoló: Moots Ti (itt még FSA)
fék: Shimano XTR (BR-M975) (titán csavarral)
tárcsa: Ashima Windcutter (160 mm) (titán csavarral)
váltókar: Shimano XTR (SL-M970) (titán csavarral)
elsõ váltó: Shimano XTR (FD-M971) (titán csavarral)
hátsó váltó: Shimano XTR (RD-M971 GS) (titán csavarral)
hajtómû Shimano: XTR (FC-M970)
fogaskoszorú: Shimano XT 11-32T
lánc: KMC X-9-73 / Shimano HG93
agy: Chris King ISO Disc (pewter)
gyorszár: Edge Titanium
felni: Mavic XC717 Disc
küllõ: DT Revolution 1.5
küllõanya: Bike Positive Al
külsõ: IRC Serac 1.95K / Schwalbe Skinny Jimmy Light K
belsõ: Schwalbe XX-Light
felniszalag: Ritchey Pro 16 mm
nyereg: Selle Italia Storika
nyeregrúd: Morati HC Seatpost (titán csavarral)
nyeregbilincs: Morati (titán csavarral)
markolat: no name
pedál: Shimano XTR (PD-M970)
kulacstartó: King Cage Ti
bowdenezés: Nokon
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#10900
Írta 2008. május 26. - 09:18

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





