Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10841
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
http://kepfeltolto.h...t=img&id=114317

sok változás nincs, csak új bowdeneket kapott meg be lett állítva a vezérlõpult. majd egy bbb compdesign nyereg lesz rajta, ha ez eltörik (eléggé meg van repedve).

#10842
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás

szép a speci, de váltókkal lenne az igazi. (3x9 rendszer)


Úgy már próbáltam, nem az én világom. Viszont van egy eladó X9. ;)
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#10843
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

szép a speci, de váltókkal lenne az igazi. (3x9 rendszer)

wenson uti is egybevan. jó gép.



nem....ez igy najsz

#10844
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a konamon nekem is forditva vannak a fekkarok. hulladek orszaguti fekek annyira sehogy nem fognak [az LX meg az XT tarcsa a viszonyitasi alap :D] hogy tulajdonkeppen nem veszem eszre melyikkel fekezek.

mivel angol piacra keszult gep, alapbol igy volt, es lusta voltam atkotni. mostmar marad is :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10845
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
szép a speci, de váltókkal lenne az igazi. (3x9 rendszer)

wenson uti is egybevan. jó gép.

#10846
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Igen, a motor miatt fordított a felállás. V marad, kerék (no meg fõleg az agyak) kérdése erõsen képlékeny.
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#10847
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

Metamorfózis...

Kerekekre még gyûjtök.


penge lett. ;)

milyen kerekek lesznek? V-fékes marad vagy tárcsásítasz? miért vannak a fékek "fordítva" bekötve? motorozol?


Minõségileg, mozgásilag, mindenhogy agyonveri az ezelõtti manitoukat.


mondjuk ez nem egy nagy teljesítmény... :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#10848
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

Avid stroker? :)

Öö, ja, Hayes :D
Fárad vok, meg gyorsan akartam írni :)
Kövezzetek :D:D
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10849
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Csak a Torához tudom viszonyítani. 85 körül vagyok menetkészen. Amaz merevebb volt, emez viszont mozog. :) Az absolute damping nagy okosság, 4-5 klikkel lehet teljesen felkeményíteni, a köztes állapotokban kvázi lockolt, de a nagyobb behatásokra megindul.
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#10850
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Ja, tárcsával, 160-as avid stroker (a trail vagy melyik).
Hát az én 68 kilómat nagy alakváltozás nélkül viselte, még mikor nagyobb sebességrõl satuztam akkor is. Kb. olyan merev mint egy Black, ami ugye jóval durvább felépítésben. Egy Terrás Foxhoz hasonlítva hajszálnyival rugalmasabb, de alig észrevehetõen. Rebával még nem tekertem hosszabb ideig :)


Avid stroker? :)


A sebesség mindent megold.

 


#10851
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Ja, tárcsával, 160-as avid stroker (a trail vagy melyik).
Hát az én 68 kilómat nagy alakváltozás nélkül viselte, még mikor nagyobb sebességrõl satuztam akkor is. Kb. olyan merev mint egy Black, ami ugye jóval durvább felépítésben. Egy Terrás Foxhoz hasonlítva hajszálnyival rugalmasabb, de alig észrevehetõen. Rebával még nem tekertem hosszabb ideig :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10852
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
jó hír ez nekem....

Höri: tárcsával volt? érdekelne milyen merev...mondjuk egy Rebához képest

#10853
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Én próbáltam, 3 hétig volt nálam egy ilyen villával szerelt gép, szerintem is nagyon jó. Minõségileg, mozgásilag, mindenhogy agyonveri az ezelõtti manitoukat. Pöpec, tényleg.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10854
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
oszt milyen az?

nekem is ez a kiszemelt

#10855
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Vagy a fotó van fordítva? ;)

Maggi cserélj avatart, mindjárt hányok! Az, pontosabban R7 Elite Absolute.
Sala, H-K-SZ.
People should know when they are conquered.
Would you, Quintus? Would I?

#10856
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
csak a színe megtévesztõs...

#10857
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

Metamorfózis...

Kerekekre még gyûjtök.


ja csak szólok vigyázz, mert fordítva vannak bekötve a fékek;)

#10858
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
az egy r7 absolute, sala linkelt is képet róla a telós topikba, mint a legújabb etalon villa.

#10859
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Az egy R7 Absolute?

#10860
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
KáZééé

mikor randi reggel? Meglesném bicódat(akármelyiket)

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/