Ma voltam tekerni és csináltam én is pár fotót!
Nem kicsi neked ez a váz? Biatorbágy környékén vannak jó helyek, csak más gumival kell támadni!
Ma voltam tekerni és csináltam én is pár fotót!
Elkészült unokaöcsém elsõ " komolyabb" mindenes gépe!
Váz: wheeler buddy 02, sr suntour villával
Kerekek: single track, hone agyak, dt küllõ 2.25-ös köpenyek
fékek avid bb7, 160 és 185, avid fékkarral, aligator centerlock adapterekkel
hajtómû új deore integrált tengellyel, kona cowan rockringgel és láncterelõvel és E13 40-es lánctányérral
hátsó váltó acera( ideiglenes) alivio váltókarral,fogsorral, sram lánccal
nyereg,kormány,stucni bike+, nyeregcsõ pedig umf asszem ennyi!
Hátsó váltó cserélve lesz bár még kérdéses,h milyenre. HONE a legesélyesebb bár kissé sokallom az árát,de az agyhoz csak ez passzolna. A villa pedig egy marzo dirt 3-as lesz ha jól sikerülnek a dolgok.
Vélemények?Javaslatok?
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
RAUH-Welt
B E G R I F F
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
most csereltem le a 165grammos flite TT-t, egy 135 grammos SLR-re, es rovid [fel ora] tekererszes utan arra a megallapitasra jutottam, hogy: KIRALY.
pedig a masikon is volt hogy 5+ orat csucsultem. szoval kibirhato., en speciel soha nem tennek fel 200grammos nyerget, bar ez lehet hogy az en hibam
a mostani az csak tesztpeldany, de majd nemsoka beruhazok egy ilyenre:
http://www.achat-de-...lr troy lee.bmp
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
RAUH-Welt
B E G R I F F
Nyergere kipróbáltam párat; a 160grammos kínzó izék mikor órákat ülök rajta felejtõsek (mert fullin többet ülünk ugye mint mereven), ez kétszászx gramm, töksivédõs, kényelmes fél napot is... és nem is (túl) drága
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám