romlott az alkupoziciod, azt ugye vágod
szerintem is nagyon ronda sala, de használd egészséggel
ja és szerezz valami normális villát
romlott az alkupoziciod, azt ugye vágod
RAUH-Welt
B E G R I F F
lent volt pincében, ott lõttem be
hazafelé a tûzõ napon kicsit megnõhetett benne a nyomás. Vagy 3 szor áltam meg engedni belõle de a vonaton igy is elfosta magát
35,5cm a monomagasság
hétfõn szétszed, megsass mi baja
a captain-eket a giant-ra szántad?kisebb finomitasok mentek vegbe a Yetin
LX fekkar a servo-s XT helyett [nem jott be]
Goodridge csovekkel
SLR XC nyereg a Flite TT helyett [kicsit nehezebb, de sokkal kenyelmesebb]
Nobby Nic 2.1 UST a Jones-ek helyett [a kulonbseg kb eg es fold]
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
romlott az alkupoziciod, azt ugye vágodna
még nincs kész de már majdnem
KÉP
a rongy a tárcsán a telóbol ömlõ olajat hivatott felfogni....Nem birta a tûzõ napot
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
newbiker: tetszik a maggid. grat hozzá.
de nyugtass meg h az XTR h. váltó nincs megrepedve a csapnál. mert a képen ugy látszik...
Szép masinák gratula.
A Yetit meg technikás traileken húúú de meggázolnám:lick:.
RAUH-Welt
B E G R I F F