Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10501
Írta 2008. július 18. - 20:09
a KM vel nem lessz probléma. A heti 6km megvan:), holnap franciákhoz megy bevetésre.
Széria masina, ezek lettek változtatva:
Michelin helyett 2.1 NN UST (ma ledoptam öket és 2.25 Albert/NN/Latex belsö)
180mm hátul
RP23/200/57, float R helyett
XT vátókar LX helyett
off
Rale-majd jelentkezem priv.
#10502
Írta 2008. július 18. - 19:50
Itt az új :
http://www.imgimg.de...b9jpg.jpg.html#
http://www.imgimg.de...f3ajpg.jpg.html
A kupak már rajtavan a villán és Albert meg 2.25 NN kerültek rá
Szemet gyönyörködtetõ színharmónia,rúgóstag,villa összhang,gyûrõdést,strapát jól bíró felszereltség,szinte a professzionális fogalom határát súroló paripa.
Gratuláció!
Leírhatatlanul sok KM-t a nyergében!
#10503
Írta 2008. július 18. - 19:25
utállak.
gyönyörû a bringa.
remélem olyan jó is amilyen szép.
#10504
Írta 2008. július 18. - 19:20
#10505
Írta 2008. július 18. - 19:07
Jocek nagyon ütõs az az agy;)!
ez az új bringám, imádom:D
http://picasaweb.goo...327006599882402
ns surge váz, marzo z1 sport rcv, syncros fr1, roox torque bar,...
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#10506
Írta 2008. július 18. - 19:04
#10507
Írta 2008. július 18. - 18:54
http://www.imgimg.de...b9jpg.jpg.html#
http://www.imgimg.de...f3ajpg.jpg.html
A kupak már rajtavan a villán és Albert meg 2.25 NN kerültek rá
#10508
Írta 2008. július 18. - 18:32



alkatrészlista késõbb
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#10509
Írta 2008. július 18. - 18:30
Jocek nagyon ütõs az az agy;)!
ez az új bringám, imádom:D
http://picasaweb.goo...327006599882402
ns surge váz, marzo z1 sport rcv, syncros fr1, roox torque bar,...
csak nekem nem hozza be?
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#10510
Írta 2008. július 18. - 15:44
Tudja valaki mi lett a bikemagben annyira nagyon rohadtul beharangozott egy milkás bringa tartós tesztjével? Nagy a csend körülötte. Csak kiváncsi vagyok, hogy ellopták a paripát, vagy csak mondjuk ketté tört a váz és ez most így akkor kínos vagy mi?
#10511
Írta 2008. július 18. - 15:37
Kis újítás:) : Tora-->Recon
remek darab - magam is egy ilyennel egyengetem a talajt (már ha nem tévedek és ez egy 351)
jól néz ki a gép!
#10512
Írta 2008. július 18. - 14:20
ez az új bringám, imádom:D
http://picasaweb.goo...327006599882402
ns surge váz, marzo z1 sport rcv, syncros fr1, roox torque bar,...
#10513
Írta 2008. július 18. - 11:51
Cube meg ha fehér-piros lenne nahááát...
Jocek, szép gép, fõleg a piros agy!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10514
Írta 2008. július 18. - 09:24
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10515
Írta 2008. július 18. - 01:13
#10516
Írta 2008. július 15. - 07:25
Eddig egy Merida Mission Carbon Pro cangával nyomtam, de sajna ellopták. De az új már megvan, igaz nincs kifizetve teljesen: http://www.cube-bike...P_id_20828_.htm a feketével fogok zúzni.
"zsírgép", gratt hozzá!
ha meg lesz, kérünk élõképet! (nekem a piros-fehér jobban bejön, bringaexpón csorgattam is rá a nyálam rendesen
#10517
Írta 2008. július 14. - 20:48
#10518
Írta 2008. július 14. - 20:05
does it come in rootbeer?új:
hátsókerék: Dmr pro ss
lánckerék: Odyssey Vermont 28 t
lánc: Sram
pedál a bergamonton van,ne is keressétek:)
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#10519
Írta 2008. július 14. - 18:29
#10520
Írta 2008. július 14. - 18:27
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






