Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10461
Írta 2008. július 22. - 08:02
#10463
Írta 2008. július 21. - 22:49
masodik meg csak csak
elso az ...
szines potyok mit csinalnak ott?
csinalj rendes fotot osz kesz
tudom trendy a hdr
mindegy
NE ÍGY! NE ÍGY!
lor-inc g-boxx designer. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...
#10464
Írta 2008. július 21. - 22:46
Ami új:
Titánpálcás könnyû nyereg, és új, iparis pedál. De föleg azér rakom b mer HDR-es képek:
http://img3.tar.hu/b.../35509639.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../35509640.jpg#3
Ez biztos off lessz elõre is bocsi,de ezek tényleg elég silány minõségü képek lettek..:cry:
Ennél még a K800i-mel is 1000x jobbat készítek.
#10465
Írta 2008. július 21. - 22:43
ezt rendes fotogeppel csinaltad?
-igen. - dobd ki
------- tanulj meg fotozni
-nem. -nincs ertelme a hdr-nek
/amugy sincs sok, de telefonnal nem lehet ilyet jatszani/
Nikon Coolpix S51.
Kis kompakt izé, csak próbálkozásképp
A fótókkal mibajod?/HDRen kivûl/
#10466
Írta 2008. július 21. - 22:22
-igen. - dobd ki
------- tanulj meg fotozni
-nem. -nincs ertelme a hdr-nek
/amugy sincs sok, de telefonnal nem lehet ilyet jatszani/
NE ÍGY! NE ÍGY!
lor-inc g-boxx designer. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...
#10467
Írta 2008. július 21. - 22:17
Titánpálcás könnyû nyereg, és új, iparis pedál. De föleg azér rakom b mer HDR-es képek:
http://img3.tar.hu/b.../35509639.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../35509640.jpg#3
#10468
Írta 2008. július 21. - 19:28
Csak a pedál nekem kicsit durva.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10469
Írta 2008. július 21. - 16:57
Eddig sem volt csúnya, de most sokkal szebb lett. Tetszik.
Épülj fel hamar, hogy ne kelljen sokat állnia!
#10471
Írta 2008. július 21. - 15:53
Sorstársam volt: http://forum.bikemag...2&postcount=614Grande,mi történt,hogy felépülés?
Szép a gép,gratula:cool2:
#10472
Írta 2008. július 21. - 15:53
Fehér-fekete-kék elox, a fox kék felirataival, tetszik az összhang.:clap:
#10473
Írta 2008. július 21. - 15:45
Szép a gép,gratula:cool2:
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#10474
Írta 2008. július 21. - 15:38
#10475
Írta 2008. július 21. - 14:59
#10476
Írta 2008. július 21. - 14:39
a bicó is sokkal szebb a szarvak nélkül!tetszik!
#10477
Írta 2008. július 21. - 14:35
Új nyereg (Specialized Phenom SL), nyeregcsõ (Specialized) és bilincs (Hope).
Új pedál (Azonic Accelator) és lánctányércsavarok (Brand-X)
Új külsõ (Specialized Fast Track)
Új kormányvég (Hope), kulacs, kulacstartó, láncvillavédõ (Specialized)
Felépülésem után a Fox Talas végre megkapja az Enduro szimeringeket.
Köszönöm VV-nek, Enté-nek és Marcsik Petinek a CRC, HiBike rendelésekben nyújtott segítséget!
#10478
Írta 2008. július 20. - 23:02
#10479
Írta 2008. július 20. - 22:56
A Lapierre-t már tudnám is mire használni,tetszik
Elõször bajban voltam,mert egy polírra számítottam,erre a váz más
Aztán VV kérdése megvilágosított
a tegnapi + a francia bevetés a fox villa kontrájára volt. A 3 nap + 5 km-vel nemtudott mit kezdeni és kb. 120mm-nél abbahagyta a munkát a 140 Floar RL.
Az Rp 23 / 200 az utolsó mm is élvezte.
Mivel az ex egy 130-Coilos Reve volt, hiányzot a Coil + U-Turn is + a 20mm is.
off
nemminden tökeletes...
#10480
Írta 2008. július 20. - 12:50
szerintem helyes bicaj, csak minimálisan több út kéne elõre!
grat,aztán ha bejön hajrá ns:)!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






