Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10281
Írta 2008. augusztus 18. - 10:45
#10282
Írta 2008. augusztus 18. - 09:29
#10283
Írta 2008. augusztus 18. - 08:47
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10284
Írta 2008. augusztus 17. - 22:23
Elbandi, a te Mondialod esetleg nem eladó?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10285
Írta 2008. augusztus 17. - 20:21
Az elõzõ tulaj festette, nem láttam milyen volt korábban. Így sajna nem tudok segíteni. Õszintén szólva, én eddig nem ismertem ezt a márkát.
Ez egy kirakati darab!
#10286
Írta 2008. augusztus 17. - 20:20
Új paripa költözött az istállómba:)
http://www.pinkbike.com/photo/2369792/
http://www.pinkbike.com/photo/2369798/
http://www.pinkbike.com/photo/2369803/
http://www.pinkbike.com/photo/2369808/
http://www.pinkbike.com/photo/2369812/
http://www.pinkbike.com/photo/2369815/
http://www.pinkbike.com/photo/2369819/
váz: Mondial acél 56 cm , Colombus csöves
agyak: Dura-Ace
hajtómû: Dura-Ace
elsõ váltó: Dura-Ace
fékek: Dura-Ace
kormánycsapágy: Dura-Ace
középcsapágy: Dura-Ace
váltókarok: Sh 600
hátsó váltó: Sh 600
fékkarok: Sh 600
kormány: 3ttt
stucni: 3ttt
felnik: Mavic MA 40 (2-1,8-2 mm-es húzott acélküllõk)
gumik: Continental Sport 1000 (23-as)
nyeregcsõ: Gipiemme
nyereg: Selle Italy Flite (titán pálcás)
A késõbbiekben talán lesz egy time patentpedál is.
Nagyon szép. Egyszerûen néz ki, nekem emiatt tetszik de nagyon.
Izomtéridõninja-geológus!
#10287
Írta 2008. augusztus 17. - 20:13
de a Trueman-é is szép! :clap: grat
#10288
Írta 2008. augusztus 17. - 20:10
Az elõzõ tulaj festette, nem láttam milyen volt korábban. Így sajna nem tudok segíteni. Õszintén szólva, én eddig nem ismertem ezt a márkát.
Nem egy kutmárka, de olasz handmade gyártó,Cicli Mondial, ami még a mai napig mûködik, de ma már gagyit gyárt. Elõzõ hsz.embe tettem pár képet, nézd meg, nagyon szépek.
#10289
Írta 2008. augusztus 17. - 19:56
#10290
Írta 2008. augusztus 17. - 19:52
Új paripa költözött az istállómba:)
http://www.pinkbike.com/photo/2369792/
http://www.pinkbike.com/photo/2369798/
http://www.pinkbike.com/photo/2369803/
http://www.pinkbike.com/photo/2369808/
http://www.pinkbike.com/photo/2369812/
http://www.pinkbike.com/photo/2369815/
http://www.pinkbike.com/photo/2369819/
váz: Mondial acél 56 cm , Colombus csöves
agyak: Dura-Ace
hajtómû: Dura-Ace
elsõ váltó: Dura-Ace
fékek: Dura-Ace
kormánycsapágy: Dura-Ace
középcsapágy: Dura-Ace
váltókarok: Sh 600
hátsó váltó: Sh 600
fékkarok: Sh 600
kormány: 3ttt
stucni: 3ttt
felnik: Mavic MA 40 (2-1,8-2 mm-es húzott acélküllõk)
gumik: Continental Sport 1000 (23-as)
nyeregcsõ: Gipiemme
nyereg: Selle Italy Flite (titán pálcás)
A késõbbiekben talán lesz egy time patentpedál is.
Üdv márkatárs:) nekem is lóg egy Mondial a sufniban, restaulárásra várva.
Szép a vas, tetszik:clap: Festést te csináltattad, vagy már igy vetted, ha nálad lett festve, akkor nincs esetleg képed az eredeti állapotáról? fõleg a matricázása érdekelne.
edit: ha érdekel a márka, itt van pár kép egy berlini srác 2 gépérõl, nem egyszerûek:)
#10291
Írta 2008. augusztus 17. - 18:21
#10292
Írta 2008. augusztus 17. - 15:05
#10293
Írta 2008. augusztus 17. - 14:53
http://www.pinkbike.com/photo/2369792/
http://www.pinkbike.com/photo/2369798/
http://www.pinkbike.com/photo/2369803/
http://www.pinkbike.com/photo/2369808/
http://www.pinkbike.com/photo/2369812/
http://www.pinkbike.com/photo/2369815/
http://www.pinkbike.com/photo/2369819/
váz: Mondial acél 56 cm , Colombus csöves
agyak: Dura-Ace
hajtómû: Dura-Ace
elsõ váltó: Dura-Ace
fékek: Dura-Ace
kormánycsapágy: Dura-Ace
középcsapágy: Dura-Ace
váltókarok: Sh 600
hátsó váltó: Sh 600
fékkarok: Sh 600
kormány: 3ttt
stucni: 3ttt
felnik: Mavic MA 40 (2-1,8-2 mm-es húzott acélküllõk)
gumik: Continental Sport 1000 (23-as)
nyeregcsõ: Gipiemme
nyereg: Selle Italy Flite (titán pálcás)
A késõbbiekben talán lesz egy time patentpedál is.
#10294
Írta 2008. augusztus 17. - 14:15
szép a caldera, csak a tesód telefonja nem csinál jó képeket róla. egyébként spanomnak is calderája van, csak neki feket váz meg marzo villa.
a magellan pyxis is tetszik, a fekete-fehér, én is gondolkodtam ilyen váz beszerzésén.
Tény, hogy nem valami szépek a képek... 640X480
#10295
Írta 2008. augusztus 17. - 11:06
a magellan pyxis is tetszik, a fekete-fehér, én is gondolkodtam ilyen váz beszerzésén.
#10296
Írta 2008. augusztus 17. - 00:30
Meg nem akarok nagyzolni, meg dicsekedni, de a Tektro tárcsafékeim úgy fogtak, mint egy Avid. Eleinte...csak olaj meg zsír került rá
#10297
Írta 2008. augusztus 17. - 00:21
azért ez nincs kõbe vésve csak általános ajánlás, merev konából meg egy zollal kisebb bõven elmegy...az a lényeg hogy kényelmes.Hát nemtom... kényelmesnek érzem( az elõzõhöz képpest, az 17,5" volt).
Nem kell nyújtózkodni rajta, meg nem is tekerek felegyenesedve. Szerintem pont jó.De az is lehet, hogy csak 180 cm vagyok, vagy kicsit kevesebb, nem tudom.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10298
Írta 2008. augusztus 17. - 00:17
sõt 182-höz már inkább 19-es kéne
Hát nemtom... kényelmesnek érzem( az elõzõhöz képpest, az 17,5" volt).
Nem kell nyújtózkodni rajta, meg nem is tekerek felegyenesedve. Szerintem pont jó.De az is lehet, hogy csak 180 cm vagyok, vagy kicsit kevesebb, nem tudom.
#10299
Írta 2008. augusztus 17. - 00:09
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10300
Írta 2008. augusztus 16. - 23:26
szép,csak kár hogy Kona:D amúgy elég nagynak tûnik a váz milyen magas vagy?
A Konaság elleni bûntett alapos gyanújával a vádlottat felfüggesztem!
Amúgy köszi. Szerintem is szép, nagyon odavagyok érte
Nem egy kikönnyítet csúcsszuper versenygép, de ésszerûen van összerakva.Legalábbis próbáltam....
Arra meg külön büszke vagyok, hogy saját kezûleg raktam össze a keréktõl a kormánycsapágyig.
A váz 18", én kb. 182 cm vagyok. Szerintem a teló miatt tûnik nagynak, vagy nem tudom.De a lényeg, hogy kényelmesen elférek rajta.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





