Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#10321
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

tam: A yeti az sztem über súlyban van, de az XTC-t én picit sokkallom.
kerék meg jó mert legalább az a crossland bírja évekig :)


az XTC full LX, meg deore elsovalto, 30.9es alu nyeregcso, satobbi... azon nem grammoztam. osszesen csak a kormany karbon rajta. [Yeti ARC F1 karbon :D]

nem az volt a lenyeg hogy uber konnyu legyen, csak az hogy relative jo es megbizhato alkatreszek legyenek rajta - olcson.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10322
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás
Kicsit eltévedtél srác.
Nézz körül alaposabban, és megtalálod azt a topicot amely errõl szól.
Közen azért olvasd el a fórum szabályzatot is, hátha hasznos lesz.

#10323
flood

flood

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Sziasztok!

Kis segítség kellene:

Szeretném átfestetni a full face bukómat valami egyedi mintára?
Tudtok valakit aki ilyesmivel foglalkozik? Kb. mennyiért?

Köszi!

#10324
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
tam: A yeti az sztem über súlyban van, de az XTC-t én picit sokkallom.
kerék meg jó mert legalább az a crossland bírja évekig :)

#10325
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
A Giant 11.2 kg, a Yeti 11.8 [pedallal, kilometeroraval, kulacstartoval mindketto]

a kerekeken lehetne sporolni igazabol mindketton, ilyen a setup hogy

Yeti
elso: Specialized Roval + Hope floating 180mm + Schwalbe NN 2.1 UST + Specialized titan gyz. + 40ml Superjuice 1.5kg
hatso ugyanez csak 160-as tarcsa es XT 11-32es sor 1.8kg [nehez az elso agy es a gumik]

Giant
elso: Mavic CrossLand + Shimano CL 160mm + Specialized The Captain 2Bliss + XT gyz. + 40ml Superjuice 1.6kg
hatso ugyanez + 11-34es XT sor 2.1kg [nehezek a kerekek, sajna V-fek kompatibilisek a felnik, tarcsasban sokkal konnyebbek lehetnenek]

digitalis szobamerlegen, szal hozzavetoleges ertekek
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10326
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Hátha még a levegõt a Te súlyodhoz állítottuk volna.
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#10327
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
aláírom hogy amilyen nagynak tûnik olyan könnyû. Jha és jól tekerhetõ, kellemes a geoja is. :)

#10328
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Hamár súly.
Fully és duplaváll,mindezek ellenére 12.5kg.
Néhány fórumtárs már emelte.
(Mester14)
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#10329
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Elég szép!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10330
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Eggyetértek. Ez WOOW !! nagyon jó design, tetszik :)

#10331
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Le a kalappal.. :)
nekem nagyon bejön a dizájn.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10332
Cseya

Cseya

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Feltöltött képFeltöltött kép

#10333
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Köszönöm. Nyereg épp cserélve lesz,mert ez a combomat sebesre dörzsölte és ki is szakadt( lám DH-ra nem jó a széles dirt nyereg :D ).
A gumik is cserére szorulnának,de majd elválik,h mire. Egy jó kilót jó lenne valahogy lefaragni. :)
Amúgy VV lehet,h egy kicsi abból is volt a gumikon, elõtte belegurultam egy friss betonfoltba. :D Na jó a kosz nyomhatott vagy 200 grammot. De el keseredtem,h haver Demo 7 esével amiben totem van egy súlyban volt. :)

A Turner DH setup-al jóval az általad megadott súly alatt van, ezért furcsa. A vázam a rugóstaggal együtt 4 kiló; innen indul az én történetem... Ami igazán röhejes, hogy a 2008-s Fox 36 VAN R könnyebb, mint a 2005-s Pike SL. És hol van egymáshoz képest a két villa?:chin:


#10334
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

az én coilerem 14 alatt volt pike-al :)

a stereo-m 12.65 volt pedállal ;)
az új (még könnyebb) villával még nem mértem. de igyekszem 12 alá menni.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10335
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Köszönöm. Nyereg épp cserélve lesz,mert ez a combomat sebesre dörzsölte és ki is szakadt( lám DH-ra nem jó a széles dirt nyereg :D ).
A gumik is cserére szorulnának,de majd elválik,h mire. Egy jó kilót jó lenne valahogy lefaragni. :)
Amúgy VV lehet,h egy kicsi abból is volt a gumikon, elõtte belegurultam egy friss betonfoltba. :D Na jó a kosz nyomhatott vagy 200 grammot. De el keseredtem,h haver Demo 7 esével amiben totem van egy súlyban volt. :)

#10336
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás

Gyerekek! A minap lemértem a masniát és 18,5 kg-t mutatott a mérleg. Úgy érzem ez egy full levegõs rugó nélküli villával eléggé szégyen :D Asszem vmit tennem kell az ügyben.


nyereggel meg gumikkal szerintem spórolhatnál vagy 1 kilót!egyébként szép gép!

#10337
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

17,2 a Coilerem jelen felállásban. (18")


Gyerekek! A minap lemértem a masniát és 18,5 kg-t mutatott a mérleg. Úgy érzem ez egy full levegõs rugó nélküli villával eléggé szégyen Asszem vmit tennem kell az ügyben.


Betontömböt építettetek??:D


#10338
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
az én coilerem 14 alatt volt pike-al :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#10339
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Nade te grammhuszár vagy :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10340
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
holnap lemerem mar a yetit meg a giantot enis. hamar igy belejottunk :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F