Megpróbálom Rémhörit elképzelni a nyeregben. Furcsa képeket látok. Sebaj, ilyen a világ!
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#10041
Írta 2008. október 13. - 21:38
Zoomstag, Te el tudod képzelni, hogy Rémhöri egy bringát TOL!? Ne máááá...! 
Megpróbálom Rémhörit elképzelni a nyeregben. Furcsa képeket látok. Sebaj, ilyen a világ!
Megpróbálom Rémhörit elképzelni a nyeregben. Furcsa képeket látok. Sebaj, ilyen a világ!
#10042
Írta 2008. október 13. - 21:34
Ha jobban megnézem, akkor a vázra is rá van írva valami, csak nem tudtam kiolvasni.
Köszi!
Köszi!
Izomtéridõninja-geológus!
#10043
Írta 2008. október 13. - 21:32
Hauser Summertime 
Holnap csinálok vmi jóféle fotót róla
Holnap csinálok vmi jóféle fotót róla
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#10044
Írta 2008. október 13. - 21:26
Most ezzel nyomulok a városban, mondhatni melós bringa, lótifuti-bevásárlós-postára,bankbajárós.
1 kontrafék, 1 sebesség, 26 coll.
Ilyen, csak kékben, fekete markolattal:
Szerintem szép.Egyre több ilyen bringát látni(legalábbis én most veszem észre õket:))
De az nem egy sebesség ám:ülve, állva, tolva.;)Ez eddig három.
Tehát nagyon tetszik.Szerintem egyedi megjelenése van.
És milyen márkájú, ha szabad kérdezni?
Izomtéridõninja-geológus!
#10045
Írta 2008. október 13. - 21:18
Most ezzel nyomulok a városban, mondhatni melós bringa, lótifuti-bevásárlós-postára,bankbajárós.
1 kontrafék, 1 sebesség, 26 coll.
Ilyen, csak kékben, fekete markolattal:
1 kontrafék, 1 sebesség, 26 coll.
Ilyen, csak kékben, fekete markolattal:
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#10046
Írta 2008. október 13. - 15:37
Ha használni tudod, akkor csak jó lehet! 
Kalaius csak azért mondja, mert neki az elsõ telójából is hiányzik az egyik szár!
Kalaius csak azért mondja, mert neki az elsõ telójából is hiányzik az egyik szár!
#10047
Írta 2008. október 13. - 13:53
Tommmas; milyen váz?? Nem tudok rájönni... De szép összképet mutat!
A Chase is gyönyörû, csak vhogy rövidnek tûnik.
Perfekt a geometriája!Lehet a képek csalókásak
#10048
Írta 2008. október 13. - 13:49
WOW, nájsz shát, szõr!
Én is Magellanban gondolkodtam az orra miatt, de eszembe sem jutott, hogy nem csak Polar-X lehet, amiket pedig kihúztam a támvillák felsõcsõbe csatlakozása miatt
Én is Magellanban gondolkodtam az orra miatt, de eszembe sem jutott, hogy nem csak Polar-X lehet, amiket pedig kihúztam a támvillák felsõcsõbe csatlakozása miatt
#10049
Írta 2008. október 13. - 13:46
#10050
Írta 2008. október 13. - 13:35
Tommmas; milyen váz?? Nem tudok rájönni... De szép összképet mutat!
A Chase is gyönyörû, csak vhogy rövidnek tûnik.
A Chase is gyönyörû, csak vhogy rövidnek tûnik.
#10051
Írta 2008. október 13. - 10:30
Nem rossz
Mit használsz láncfeszítõnek?
Köszi mindenkinek
Egy rövidkanalas ókori simplex országúti váltója volt!
Most láncfeszítõ
Csak nem tudom dolgozna e láncfeszítõ nélkül,mivel half-linked láncot használok,de mégsem csúszópapucsos a váz?
Erre kérnék valami ötletet tapasztalot
Köszi
#10052
Írta 2008. október 13. - 10:01
#10053
Írta 2008. október 13. - 08:04
http://www.x3mgym.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=476.0;attach=12689
Gyönyörû masina! Gratulálok hozzá!
#10054
Írta 2008. október 12. - 22:35
nagyon kis korrekt masina!
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10055
Írta 2008. október 12. - 22:33
Egy kis tuningot kapott a sárkányom, most kb ezek a cuccok vannak rajta
Cannondale Chase
- Manitou Sherman 130-150mm 1.5 villanyak *20mm through axle
- 1.5 FSA kormánycsapágy
- Magura Louise hátsó fék
- Alexrims D-Supra felnik
- Scott Compoments M-3 kerékagyak
- MAXXIS Hookworm 26x2.5
- Da Bomb fotely
- Da Bomb SS konverter 18T
- Truvativ Holzfeller DH 38T(Howitzer monoblok)
http://www.x3mgym.co....0;attach=12689
http://www.x3mgym.co....0;attach=12690
http://www.x3mgym.co....0;attach=12691
http://www.x3mgym.co....0;attach=12692
Cannondale Chase
- Manitou Sherman 130-150mm 1.5 villanyak *20mm through axle
- 1.5 FSA kormánycsapágy
- Magura Louise hátsó fék
- Alexrims D-Supra felnik
- Scott Compoments M-3 kerékagyak
- MAXXIS Hookworm 26x2.5
- Da Bomb fotely
- Da Bomb SS konverter 18T
- Truvativ Holzfeller DH 38T(Howitzer monoblok)
http://www.x3mgym.co....0;attach=12689
http://www.x3mgym.co....0;attach=12690
http://www.x3mgym.co....0;attach=12691
http://www.x3mgym.co....0;attach=12692
#10056
vendég_Master_*
Írta 2008. szeptember 26. - 19:00
vendég_Master_*
#10057
Írta 2008. szeptember 26. - 18:57
Játszó biciklim; csak ilyen gyász telefonos kép van róla: 
Majd kap egy telót nemsokára..

Majd kap egy telót nemsokára..
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.
#10058
Írta 2008. szeptember 26. - 01:10
Pro Bike Gear;kipróbálom most az xtr-t... kicsit "átshimanozodok" 
inkább xt, xtr jobban nyúlik
inkább xt, xtr jobban nyúlik
#10059
Írta 2008. szeptember 25. - 23:37
#10060
Írta 2008. szeptember 25. - 23:30
És a Sram lánc? Már ha úgyis patentszemet használsz. Az agyaknak azzal a részével volt gond ami a vázba kerül... Szar lemezbõl volt préselve és összehajlott mint a gyurma...
kipróbálom most az xtr-t... kicsit "átshimanozodok"
errõl még én sem hallottam...
"jaboccs"...Nekem 2500-ért hangzik jól az XT...

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






