Nekem 2500-ért hangzik jól az XT...az XTR lánc meg azért kell, mert tényleg, ha jól tudom a Bringa Butikban 4700-ért lehet kapni... az XT meg 4200. és akkor miért ne xtr? az jobban hangzik:D
Egy alumínium agy melyik része készül lemezbõl?Az agyaknak azzal a részével volt gond ami a vázba kerül... Szar lemezbõl volt préselve és összehajlott mint a gyurma...

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







