Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#10021
Írta 2008. október 18. - 21:53
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10022
Írta 2008. október 18. - 21:12
Még csak egy 30-ast ment. Jónak tûnik. Gyors, nem pogózik még softban sem. Majd holnap kap 90 km-t terepen.kit érdekelnek a képek, a lényeg: MILYEN?
Nem látod a képet, vagy csinálhatnék róla normálisat, vagy mi van?
#10023
Írta 2008. október 18. - 20:55
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#10024
Írta 2008. október 18. - 20:49
#10025
Írta 2008. október 18. - 20:48
#10026
Írta 2008. október 18. - 20:40
látom a teleszkóp az örök darab
meddig lesz meg ez a bringa?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#10027
Írta 2008. október 18. - 20:35
#10028
Írta 2008. október 18. - 19:25
(akkor még dh-s lett volna..
Ride everywhere.
.
#10029
Írta 2008. október 18. - 19:23
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#10030
Írta 2008. október 18. - 19:22
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10031
Írta 2008. október 18. - 19:21
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#10032
Írta 2008. október 18. - 19:20
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10033
Írta 2008. október 18. - 19:10
#10034
Írta 2008. október 18. - 13:31
http://kepeim.hu/use...i=0&alkid=56013
Néhány alkatrész lecserélve a gyáriról. Ezek:
Rock Shox Pike 454
Race Face Evolve DH - X-Type
Truvativ ShiftGuide
Crank Brothers 5050
Schwalbe Space 2.35
Hamarosan megérik egy rugóstag csere is... :lick:
#10035
Írta 2008. október 17. - 19:33
Tetszenek a kerekek.
Ellenben az új XT hajtómûvek nagyon nem jönnek be.
(persze ez ízlés dolga...)
A nyeregcsõ "látványos".
(és a vázméret?)
Gratula,szép kerékpár.
Igazán terepre termett.
Na igen,engem megfogott a nagytányér.
A nyeregcsõ 400-as és azért ilyen nagy,mert kicsi lett a váz..
19 colos,amire azt hittem hogy, aztán dehogy.
Jó áron adták,ez némi ködfátyolt húzott a szemere.
Most keresek egy 21 colost helyette.
Ja 196 cm vagyok.
#10036
Írta 2008. október 17. - 18:47
Tetszenek a kerekek.Új szamár,ezzel talán már lemehetek az aszfaltról...
http://kepfeltolto.hu/i/?258917
És még mindig nem tudok fényképezni.
Ellenben az új XT hajtómûvek nagyon nem jönnek be.
(persze ez ízlés dolga...)
A nyeregcsõ "látványos".
(és a vázméret?)
Gratula,szép kerékpár.
Igazán terepre termett.
#10037
Írta 2008. október 17. - 18:31
Nagyon tetszik... már eleve azidei Pyxisek is nagyon tetszenek... de ez! Gyönyörû, nagyon egyben van! Gratulálok!
Hány cm magas vagy? hány centis az a nyeregcsõ?
#10038
Írta 2008. október 17. - 18:24
http://kepfeltolto.hu/i/?258917
És még mindig nem tudok fényképezni.
#10039
Írta 2008. október 13. - 22:41
#10040
Írta 2008. október 13. - 22:21

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
ájfonos kép,nagyobb nincs
pár dolog még váltzohatna rajta..
rendesebb hajtás,befûzhetném végre a syncross felnit,meg a 660as kormány szélesedhetne..
ezek vannak kb rajta
bullit váz 5.elem
180as domain
saint fékek v8-v7
holzfeller sokiparis bémeg isis,shiftgude
csavaros agy+2mm sapim / novatech+sapim+rhino lite
lx-deore váltás
thomson csõ hope bilincs
fsa maximus 660+bontranger earl
többi lényegtelen
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






