Nekem is van új paripám.
[IMG][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6608/p1070928va3.th.jpg[/IMG][IMG]http://img440.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/IMG]
szepen zöldre hangolt gep, nagyon tetszik, pont ugyanezekkel szerelnem a vazat
a fekkar viszont hogyallmar?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére










