Tényleg én is láttam 2006-ban ilyen zöld teszt epicet. Viszont azon a fox brain nem volt zöld, ez úgy tûnik egy különleges darab.
Azóta nincs teszt epic itthon...
Az a tesbike sárga...
A 4 hét után... nekem se jött be. A hátúljaval nem voltam kibékülve. Egy Race össztelós masina, Race pilótáknak.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





