Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#9421
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
kösz CJ, nekem is jobban tetszene ha nem piros lenne, de a nyareg nem csak design kérdés. A csere ellen a pénztárcám mellett a seggem is tiltakozna :D



#9422
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Zotyóó, nagyon szép a bicajod! Nagyon tetszik!

Kocának meg ne higgy el semmit, ízlésficamos! :D

Giant is nagyon szép, de én azokat a gumikat nem szeretem.


Gratula a szép gépekhez!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9423
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Itt az én rakétám is, nem valami szép szin de a geo annál jobban megfelel

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

#9424
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
27.0, így kihúzva olyan kényelmes, mint egy fully :D



#9425
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
retizotyo!

Mekkora nyeregcsõ van a gépben? (átmérõ)

#9426
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
kösz, végigtoltam a soron elég erõszakosan, nem akart leesni a lánc (SS lánckerék elõl).
ha gyanússá válik, hogy mégis, akkor rendelek egy ilyet



#9427
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,050 posts
  • LocationKelenföld
Szép lett, le a kalappal.

Én sürgõsen tennék rá egy elsõ átdobót -ráeresztve a lánckerékre-, mielõtt a pompás fényezés bánja.

#9428
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
Köszönöm mindenkinek az elismerést. Akinek nem tetszik az nézze meg még1x :D
A nyereg akkor került rá, amikor még piros volt! Emiatt nem veszek másikat, amúgy természetesen igazad van, színben mindenképpen jobban passzolna.
Ha találnék egy húszezrest, klasszikus Flite titan kerülne rá ;)
94-es Kona matrica lesz rajta: az évszámok úgyis nagyon kuszák ezen a gépen, nem oszt nem szoroz, és igazából az a matrica tetszett a legjobban. csak kéne egy profi dekoros, meg egy kis idõ, hogy leügyezzem.



#9429
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
:scared: retizotyo ez tényleg szép lett. :clap:
/esetleg nyereg jobban passzolna ha zöld lenne.../
matricát csak 1 kis kona feliratot akarsz rá ugye? ;)

#9430
csabilc4

csabilc4

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 119 posts
ez a zöld izé itt......... gyönyörû!!!!!!!

és a képek is nagyon jók!

#9431
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
szerintem gyonyoru es izleses....szep

#9432
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
klassz
hasonló kiállású mint az én ss-em, és szintén '98 körüli. azon is van minden ami került.

#9433
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
Elkészültem én is. Bár szeretném, ha igazi retro lenne, igazából nem az, esetleg messzirõl...
Feltöltött kép

Váz: Kona Hahanna 1998
Villa: P2
K.csapágy: Ritchey Logic 1 1/8" menetes
Stucni: Alico
Kormány: Acor
Nyeregcsõ: Spicer ti
Nyereg: SDG Kona
Fékrendszer: Ritchey canti
Kerekek: agyak LX 1992; Sun CR18, DT 2mm, Ritchey Tom Slick 1.4
Hajtás: RPM Comet, Gebhardt A type 43t, Connex 808, Sora fogsor, 105 váltó; BB-UN54 monoblokk
Pedál: Sh PD-M520
Kulacstartók: Blackburn Switchback (stainless steel)
matricák folyamatban

1-2 megjegyzés: hajtókar, nyeregcsõ bilincs saját polír, fékkar felújítás saját projekt, Kona Dog Collar bowdenvezetõ hátra, Cannondale Force40 rendszerû bowdenelosztó elõl. 1x8 rendszer.
Váz-villa teljesen felújítva: foszfátozva, homokolva, porfestve, menetek megigazítva stb.

MÉG KÉPEK



#9434
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,355 posts
én is ilyenen gondolkodtam, de inkább a mintás fajta :-)
kép :)

Höri: 960as szériás xtr nyamm :love:

#9435
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts

Szép darab! A Wenson kapcsolatnak vége van?


Mivel 2009ben elorelathatolag nem kerul gyartasba wenson, igy nem tudnak adni. De mivel a wensont es a harot ugyanaz a ceg viszi (Avex Kft) igy haro lesz.

Ez az univega csak piszkosul jo ajanlat volt, amig meg nem erkezik a haro, illetve elorelathatolag egy '08-as wenson orszaguti, addig ezzel edzek.

Ja, montigumi kene ra, de most ez az 1 bringam van, aszfalton edzek meg csak, oda meg jobb ez :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9436
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

Tiggernek mondhatod!
Szombaton is 2.25-ökkel gurult velünk aszfalton.
Valamiért írtózik a vékonytól.:)

montira monti gumi kell...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9437
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,857 posts

aszfaltra? tökéletes rá a virsligumi


Tiggernek mondhatod!
Szombaton is 2.25-ökkel gurult velünk aszfalton.
Valamiért írtózik a vékonytól.:)

#9438
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

kéne rá valami rendes külsõ

aszfaltra? tökéletes rá a virsligumi

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#9439
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

Feltöltött kép
Ne türelmetlenkedj CJ :D

A Haro is meglesz. Lehet hogy nem _ez_ az össztelós hanem egy másik, de meglesz :)

Ja meg sry, hogy ilyen elb*szott telefonos kép van csak :(

kéne rá valami rendes külsõ

ez úgy áll szegénynek mint kurvának a liliom
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9440
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 posts

Koszi mindenkinek :)
A kerek az xtr agy sapim 2.0 kullo mavic 819 ust vfekes felni



igen, a felni volt mavic gyanus:)