áá a bringa olyan mint a házörülülök, hogy nem csak nekem tetszik a zöld béka
, idõvel meg fizetéssel arányosan majd azért kaphat még másik nyerget meg elõre egy 180-as korongot, meg lehet külsõt is kéne rajta cserélni, de majd összeszokunk és nyár elejére tuti összeáll a végsõ forma!
végleges és kész soha nincs

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






