Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9441
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Hoppá, mi is ez a Univega mánija ?! Akitöl én venném, az is Univega Team pilóta, és a 2006 os rezerva gépe lenne.
Univega nyeregcsö, kormány/szár. stb.
Lehet bejön. Szemtelen ajánlatot adtam neki, ha bejön örülnék neki. àtvenném a 08as XT kerékszeettemet igy olcsób, mit a 240s 4.1 el vagy a SLR szet, ahogy árulta.
Kép természetesen lessz (csak jöjjön be ::)) Ez volna az elsö merevfarkúm.


Ja, ha hazahozom a bringát, lehet egy haveromnál kell majd aludnom 1-2 napot, vagy nem beszel az asszony 1 hétig velem. Mind1, ilyenek ezek a magyar asszonyok lool

#9442
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

Höri, jó az Univega, gratula.
èn most egy HT-UPCT, Scandium Team Holland 2006-ra alkudozom.
Lehet még a héten besikerül.


Ha besikerülne képeket kérünk!
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#9443
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
Szép darab! A Wenson kapcsolatnak vége van?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#9444
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
edzõgépnek jó lesz :)

nekem inkább a másik univega kellene
Feltöltött kép
de abból is fõleg a teló :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#9445
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Koszi mindenkinek :)
A kerek az xtr agy sapim 2.0 kullo mavic 819 ust vfekes felni
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9446
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
nagyon szép! gratu...a kerék az mavic?

#9447
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Szép, nekem bejövõs, fõleg ha kicsit kisebb váza lenne, nem lenne olyan csúnya stucnija, meg fekete küllõs lenne.

Én is vágyok egy ilyen bicajra. Mint a sárga Polarisom volt. :(

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9448
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Höri, jó az Univega, gratula.
èn most egy HT-UPCT, Scandium Team Holland 2006-ra alkudozom.
Lehet még a héten besikerül.

#9449
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Feltöltött kép
Ne türelmetlenkedj CJ :D

A Haro is meglesz. Lehet hogy nem _ez_ az össztelós hanem egy másik, de meglesz :)

Ja meg sry, hogy ilyen elb*szott telefonos kép van csak :(
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9450
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

Vaz: univega ht-590
Villa: sid team
Hmu: xtr
Fvkar:xtr dc
Evalto:xt
Hvalto:xt
Sor:xt
Fek: xtr Vfek
Agy:xtr
Kullo:sapim
Felni:mavic 819
Nycso: r. wcs
Nyereg: selle SLR
Kormany: kbix
Stucni:gagyi szar
Gumi:speci fatboy

Delutan: kép :)
Ja, hasznalt :) De azert nem nagyon :)


ez igy elég jónak hangzik ;) jöhet majd a kép :cool:

#9451
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Délután van... :)

És a Haro?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9452
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Vaz: univega ht-590
Villa: sid team
Hmu: xtr
Fvkar:xtr dc
Evalto:xt
Hvalto:xt
Sor:xt
Fek: xtr Vfek
Agy:xtr
Kullo:sapim
Felni:mavic 819
Nycso: r. wcs
Nyereg: selle SLR
Kormany: kbix
Stucni:gagyi szar
Gumi:speci fatboy

Delutan: kép :)
Ja, hasznalt :) De azert nem nagyon :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9453
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás

Hú, nagyon szép bicikli! A hátsó fékkarban mi az a nagy drabális imbuszcsavar? :)

köszi. :)
az helyettesíti ezt. Egy borulás alkalmával sikerült ledarálni a tetejét, majd lefelé simán kiesett.
Sei, soku Si.

#9454
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Fúú... ez NAGYON ÁLLAT! Váá...! :D Nekem is kell egy ilyen!:D Gratula!

#9455
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Aztarohadt...a festés nemsemmi.
Igaz, hogy nem raknék a sajátomra, de így nagyon jól néz ki:) Meg nekem egy régebbi Kona ugrik be a motívumok miatt de lehet, hogy tévesen.
Szépen összeraktad.:)

esetleg valami lila hajtókar...?:)

Izomtéridõninja-geológus!


#9456
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Hú, nagyon szép bicikli! A hátsó fékkarban mi az a nagy drabális imbuszcsavar? :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9457
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás

áá a bringa olyan mint a ház

végleges és kész soha nincs :)


:D alakul

duplavállasítva
Sei, soku Si.

#9458
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
túl sokat nem látni ezen a képen:( de alapvetõen tetszetõs a bringa, jó kis cc/maratonos gép, használd egészséggel ;) /bár a külsõk nekem kicsit nagynak tûnnek...

JC,
ha a magellan-ra gondolsz, akkor meg van az is, egy hátsó kerék meg egy teló kivételével(na jó egy 10+x éves judy TT van itthon, de az csak 63mm-t tud ) minden megvan hozzá, hogy egy könnyû CC bringa legyen belõle, lesz is valamikor. Tavaly ilyenkor még csak 1 bringám volt most majdnem 3 :D

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#9459
Spidor

Spidor

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Összeépítés után készült a kép telefonnal :(

Feltöltött kép

#9460
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Mereveddel egyébként mi lett?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960