Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9381
Írta 2009. február 12. - 11:21
#9382
Írta 2009. február 12. - 11:18
#9383
Írta 2009. február 12. - 11:05
#9384
Írta 2009. február 12. - 10:23
Lukacs olyan bringat kapott amibe crossride kerekszett volt? Szegeny gyerek... Milyen felszereltsegu bringaval fog indulni, Deore?
Erre kivancsi vok
Amugy szepek a gepek ;-)
Nem tudom a gépe típusát,csak azt,hogy kicserélték SLR-re.A CrossRide ennyire gagyi??Hogy együtt említed a Deore-val?
#9385
Írta 2009. február 12. - 08:34
Lukacs olyan bringat kapott amibe crossride kerekszett volt? Szegeny gyerek... Milyen felszereltsegu bringaval fog indulni, Deore?Bikemag apróba volt hírdetve a komplett kerék. Lukács Bálint LTV Merida racing / kerekei voltak. Behozták az új bringát és eladták róla a kerekeket.
Erre kivancsi vok
Amugy szepek a gepek ;-)
#9386
Írta 2009. február 11. - 23:41
CJ: azert nem feher mert az nem jott be....a fekete szebb
#9387
Írta 2009. február 11. - 23:29
Ez tetszik! Gratula! Az a piros békejel NAGYON KEMÉNY! Még egyszer GRATULA!
SOK kilométert vele, illetve SOK örömet benne!
Az abszolute 90es évek, már régóta megvan, de csak most került fel!
Köszi a jókívánságokat!
picit megujult, atalakult....
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Nem tudom élõben milyen sárga, de kép alapján rendben van az a Reba (amúgy meg tök hülye vagyok a telókhoz, sosem volt...)
A Kona Hahanna szép gép. Igényes munka, gratulálok!
Köszönöm. Most kicsit úgy érzem magam, mint a munkatársam, amikor feszít a rendberakott Skoda 100-ban, és a pirosnál elismerõen mosolyognak, integetnek neki egy BMW-bõl
#9388
Írta 2009. február 11. - 22:40
Bocsi Maggi!
#9389
Írta 2009. február 11. - 22:20
#9390
Írta 2009. február 11. - 22:18
Merida az nagyon fajin azzal a sok felirattal a gumi és a felnin!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9391
Írta 2009. február 11. - 22:08
Arcsiba, ne vegyél fehér markolatot, 2 hét és homokszínû
#9392
Írta 2009. február 11. - 21:13
a tied sem gyenge :love:
Kössz. Már nagyon várom hogy az Explosif is kész legyen.
http://forum.bikemag...&postcount=3559
#9393
Írta 2009. február 11. - 20:56
a tied sem gyenge :love:A Kona Hahanna szép gép. Igényes munka, gratulálok!:ok::ok2:
#9394
Írta 2009. február 11. - 20:29
#9395
Írta 2009. február 11. - 20:20
#9396
Írta 2009. február 11. - 20:07
#9397
Írta 2009. február 11. - 20:04
#9398
Írta 2009. február 11. - 19:50
Ne is mondd!Én már csak ilyen szadómazó vagyok!az de kegyetlen lehet:D ott áll ez a gép a szobában és nemlehet menni vele 1 jót! na nem fájditom a szived:D jobbulást aztán hajrá!!!
Azért van itt,mert erõt ad a gyógyuláshoz és motívál!:lol1:
#9399
Írta 2009. február 11. - 19:39
#9400
Írta 2009. február 11. - 19:37

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





