mások szánkóztak, mi gurultunk, nameg estünk:D éés nagyon hidegvaan
amúgy jópár dolog új, a leg szembetûnõbben nektek a váz is (szeptember végén lett meg)
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Klassz váz, jó választás. Mekkora, 20-as?
Vicces a gumiválasztás, hóra.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








