Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7281
Írta 2009. december 19. - 16:34
#7282
Írta 2009. december 19. - 16:20
bármilyen kötcög szar alig mozgó teló jobb mint egy merevvella
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7283
Írta 2009. december 19. - 16:00
télen teló helyett jobb a merevvilla - szerintem.azér még az is sok egy merevvilláért
15-20 körül már duro-t v más sunrour-t veszek
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7284
Írta 2009. december 19. - 14:45
azér még az is sok egy merevvilláért
15-20 körül már duro-t v más sunrour-t veszek
Viszont aki nem akar plusz egy kilót cipelni, illetve nem akar karbantartással foglalkozni, és szereti szétrázatni magát, annak teljesen rendben van...
#7285
Írta 2009. december 19. - 14:20
kona project one/two - emelt villanyakkal
apróban ki tudsz néha fogni olcsón - 10-12 körül - újonnan horror áruk lett (~20k HUF)
azér még az is sok egy merevvilláért
15-20 körül már duro-t v más sunrour-t veszek
eladó cuccok
#7286
Írta 2009. december 19. - 13:57
Ezzel is nyomulok, savanyugabi jóvoltából: kép
hu ez még így félig készen ezzel a hülye villával elég furcsán néz ki
#7287
Írta 2009. december 19. - 13:19
én meg azt hittem valami fatty utánzat...
bocs.
Na igen, nem említettem P2 villa... emelt nyakkal... kölcsön van, megy majd bele teló( rs duke, vagy még meglátjuk)
#7288
Írta 2009. december 19. - 10:26
bocs.
#7289
Írta 2009. december 19. - 10:06
kona project one/two - emelt villanyakkalerrõl a villáról mesélhetnél...
milyen villa ez stb.
apróban ki tudsz néha fogni olcsón - 10-12 körül - újonnan horror áruk lett (~20k HUF)
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7290
Írta 2009. december 19. - 10:04
#7291
Írta 2009. december 19. - 09:58
Ezzel is nyomulok, savanyugabi jóvoltából:
errõl a villáról mesélhetnél...
milyen villa ez stb.
#7292
Írta 2009. december 19. - 00:50
#7293
Írta 2009. december 19. - 00:49
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7294
Írta 2009. december 19. - 00:36
off: ha egyszer valaha eladnád, én legyek az elsõ, akinek felajánlod megvételre, kösziA gép a régi, csak a fénykép új.
KÉP
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#7296
Írta 2009. december 18. - 18:50
#7297
Írta 2009. december 18. - 18:19
#7298
Írta 2009. december 18. - 18:02
Klassz váz, jó választás. Mekkora, 20-as?
Vicces a gumiválasztás, hóra.
köszönöm, igen 20-as....gumi csúszkálni jó, de ilyen hidegbe úgysem lehet sokat kibírni kint, ugyh neki sem áltam lecserélni:)...
amúgy van itthon slick is:D
#7299
Írta 2009. december 18. - 16:36
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#7300
Írta 2009. december 18. - 15:53

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






