Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7261
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
úbazz, ezt csúnyán benéztem :D

#7262
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

ezt így honnan?

Feltöltött kép HARCOS, tudoooooood

Amúgymeg Tigger: :D:D:D

#7263
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

off
az úgy 70 évvel ezelõtt volt-szerencsére múló- divat :)
on


ezt így honnan?

#7264
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

ez a bighit meg mindig nagyon egyben van, ha egyszer nagy leszek en is hasonlot epitek :)


"big tenx":D
igyekszik az ember:)

#7265
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

szerintem egyértelmû a helyzet
csinálni kell belõle egy jókis városi ss harcost

off
az úgy 70 évvel ezelõtt volt-szerencsére múló- divat :)
on
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7266
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Teszek egy jobb képet a múltkorinál, ha már úgyis tiszta:)

http://img37.imagesh.../2009xii232.jpg


ez a bighit meg mindig nagyon egyben van, ha egyszer nagy leszek en is hasonlot epitek :)

----

FÁJVÓ

----


#7267
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
szerintem egyértelmû a helyzet
csinálni kell belõle egy jókis városi ss harcost

#7268
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mondjuk az mas kerdes hogy szerintem is kb 12990-nel volt tularazva. amugy minden okes vele.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7269
vdani666

vdani666

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

de azert majd meg vagy 8 topikba tedd mar be ugyanazt a hozzaszolast legyszives... :mybad:


Boldog Karácsonyt amúgy :P

#7270
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

13, ami ahhoz képest hogy nem találtam még egy ilyen másik bringát sem a neten, elég jó ár, 34 éves veterán bringa nem olyan rossz karácsonyi ajándék :)

hát ajéndéknak az lett volna a korrekt ha adnak mellé még egy ezrest hogy végre valaki elviszi és nem foglalja a helyet a garázsban, sufniban, pincében .
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7271
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

13, ami ahhoz képest hogy nem találtam még egy ilyen másik bringát sem a neten, elég jó ár, 34 éves veterán bringa nem olyan rossz karácsonyi ajándék :)


de azert majd meg vagy 8 topikba tedd mar be ugyanazt a hozzaszolast legyszives... :mybad:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7272
vdani666

vdani666

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

10-15?


13, ami ahhoz képest hogy nem találtam még egy ilyen másik bringát sem a neten, elég jó ár, 34 éves veterán bringa nem olyan rossz karácsonyi ajándék :)

#7273
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

Jó a sárvédõ a bighit rugóstagján :)


Tankönyvborító:D

stp1, úgy értem h télen ritkán takarítom, 1 mert félek hogy ráfagy, 2pedig a hó elvégzi helyettem:D

#7274
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Jó a sárvédõ a bighit rugóstagján :)

#7275
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

tippelj :)

10-15?
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#7276
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
ilyen az amikor tiszta? :D akkor hogy néz ki koszosan?*

*amúgy lehet egy irónián siklottam csak át

#7277
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Teszek egy jobb képet a múltkorinál, ha már úgyis tiszta:)

http://img37.imagesh.../2009xii232.jpg

#7278
vdani666

vdani666

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Szia !

Érdekelne, hogy mennyiért vetted ? :D


Tippelj :)

#7279
AcYL 07

AcYL 07

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Szia !

Érdekelne, hogy mennyiért vetted ? :D
" Aki reménybõl él, éhen hal." Benjamin Franklin

#7280
vdani666

vdani666

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Hello.

Új vagyok itt.

Tegnapelõtt vettem meg életem elsõ országúti gépét, egy jópár dolgot megtudtam róla, de azért kiváncsiságból szeretném felrakom ide, hátha valaki tud egy kicsit többet/pontosabbat mondani róla, így egyenlõre csak a leolvasható adatokat közlöm azokat amiket kiderítettem nem.

A váz: Tour De Suisse R770, BCM felirat a muffokon, ezüst színû elején világoskék, de rakok fel róla képeket is. Kormány/stucni: Pivo (:D), fékek: Weinmann type 500, kerékagyak: shimano 333, gyorszárasak, felni: Nisi Toro, hajtókar: Sugino Maxy, Elsõ váltó: Shimano Thunder Bird Gpo, Hátsó váltó: Shimano Lark Sto, Váltókar: Shimano 333

És a képek:

http://www.vdani666.extra.hu/tds/2.JPG

http://www.vdani666.extra.hu/tds/3.JPG

http://www.vdani666.extra.hu/tds/4.JPG

http://www.vdani666.extra.hu/tds/7.JPG

http://www.vdani666....a.hu/tds/10.JPG