Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7221
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
az mind ? :D nem mondhatni h tulzásokba estél :P

#7222
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Köszi,koca! :) A Speeder is full fekete.
Posted Image

tetszetõs a Spéci lopakodó, csak kéne bele egy kis szín :)

Tessék, színek! ;)
Posted Image

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#7223
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
de Koca a te ízlésed nem mérvado mer nincs :D

#7224
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
szép a speci, és sztem így jó ahogy van. :P
full fekete :clap:

#7225
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
tetszetõs a Spéci lopakodó, csak kéne bele egy kis szín :)

#7226
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Ha megunod a vázat, tudod hol találsz... :D

A piros után kellene egy fekete is? :P :)

BBB
szép a spec!

Köszi! Szívesen összehasonlítanám a Te fully gépeddel.Megvan még?

BBB! Szép a portéka!

Köszi! Próbálgattam kicsit az Olympus-t, lettek érdekes képek :)

Rebell, az egy levehetõ adapter, mivel ezzel járok a falun belül bakancsban stb. Pl a temetõbe nem fogok
spd cipõbe menni.Két mozdulat egy kis imbusszal vagy csavarhúzóval és máris terepkész.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#7227
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

off

Az SLR 135gr utánnamérve 140gr volt.

Került is 1-2 sörbe :), de messze nem olyan kényelmes mit egy 165os SLR, amit szintén használok.

Sajnos tehnikás terepen nem ajánlatos öket használni, hamat felszakadnak és ami a legroszab, csunya foltokat okoznak a combon, mivel nagyon hegyesek.

3 x b

A pedál ilyen felesen mire jó?


Gondolom, ha gyorsan el kell gurulni a boltba sörért és nincs rajtad spd.:D

#7228
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
off

Az SLR 135gr utánnamérve 140gr volt.

Került is 1-2 sörbe :), de messze nem olyan kényelmes mit egy 165os SLR, amit szintén használok.

Sajnos tehnikás terepen nem ajánlatos öket használni, hamat felszakadnak és ami a legroszab, csunya foltokat okoznak a combon, mivel nagyon hegyesek.

3 x b

A pedál ilyen felesen mire jó?

#7229
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

A nyeregcsõ: 27,2x400mm, vágatlanul ez a súlya.
Az lehet, hogy van könyebb, de ez csak 180 dolcsi, kb 35 ezer forint.
A nyereg és a csõ együtt.
Míg az SLR amit említettél, csak a nyereg 100 körüli, ha jól tudom.
Jó az ár/súly aránya:D

van slr nyereg 80 euroért - 186 gramm, ha jól emlékszem
meg van nyeregcsõ is ilyen árért szintén 200 gramm körül...
és kényelmesebb

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7230
Rimó

Rimó

    vendég

  • fórumtag
  • 65 hozzászólás
A nyeregcsõ: 27,2x400mm, vágatlanul ez a súlya.
Az lehet, hogy van könyebb, de ez csak 180 dolcsi, kb 35 ezer forint.
A nyereg és a csõ együtt.
Míg az SLR amit említettél, csak a nyereg 100 körüli, ha jól tudom.
Jó az ár/súly aránya:D

#7231
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
BBB! Szép a portéka!

#7232
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Én csak azt nem értem, h 165 +225 gr. az nem is annyira top. Egy tune nyereg ~95 gr, egy SLR C64 ~75, egy géles SLR 175... Flite TT szintén 165. Nyeregcsõhossz nem volt adva a súlyhoz, de így elsõre valszeg az is egyszerûen "csak" átlagos a felsõkategóriában.

#7233
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

miért kényelmetlenebb?

mert pont ott van alátámasztva, ahonnan a legnagyobb nyomás éri.

van itthon nekem is I-beam, van hozzá 180 grammos nyereg, kicsit keményebb valóban, meg van "fotel" is, azt még nem használtam sose'

BBB
szép a spec!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7234
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Köszi!
60 cm-es a kormány, le akartam vágni! :D sajnos a poplock kar miatt nem tudom... A fékek XT-k, full XT a cucc rajta.


Ha megunod a vázat, tudod hol találsz... :D

#7235
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Köszi!
60 cm-es a kormány, le akartam vágni! :D sajnos a poplock kar miatt nem tudom... A fékek XT-k, full XT a cucc rajta.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#7236
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
speckó ütõs :cool2: majdnem ilyenem lett, de aztán jött a bergamont, amit nem lehetett kihagyni. viszont egy szélesebb kormány nem kéne bele?
fékek mik rajta?

sdg nyereg meg azért kényelmetlen, mert semmi rugalmassága nincs. a hagyományos nyereg-nyeregcsõ kombónál ugye a csõ a két sínbe kapaszkodik, a sínek meg az ülés két végébe. így ahol kell, az ülés tud rugózni. na, az sdg-n meg van egy sín a nyereg anyagából, ami végigfut annak teljes hosszán, merevítve azt. ráadásul ennek pont a közepébe csatlakozik a csõ, így tehát nuku rugalmasság.
Posted Image

#7237
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Köszi!
Minden fekete mindkét biciklin, azt próbáltam kicsit kiemelni az ff-el. A szarv nincs rendesen beállítva.
De itt megnézheted
Posted Image

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#7238
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Ugyan a színösszeállítást nem látjuk, de végre egy esztétikus, szép igényesen összeállított bringa ami nekem is tetszik.

#7239
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
még ilyen "mûvészi" képen is jól néz ki :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#7240
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Posted Image

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy