A SID gondolom alatta nem fog csavarodni tárcsafékkel. Én is gondolkozom, hogy tárcsaféket kéne rakni a gépre, de nem tudom, bevállaljam-e a 65 kg-mmal, meg egy 2005-ös SID-del... holnap rakok fel képeket. Van egy-két változás.
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#7201
Írta 2009. december 29. - 23:48
Gratula a hölgynek! 
A SID gondolom alatta nem fog csavarodni tárcsafékkel. Én is gondolkozom, hogy tárcsaféket kéne rakni a gépre, de nem tudom, bevállaljam-e a 65 kg-mmal, meg egy 2005-ös SID-del... holnap rakok fel képeket. Van egy-két változás.
A SID gondolom alatta nem fog csavarodni tárcsafékkel. Én is gondolkozom, hogy tárcsaféket kéne rakni a gépre, de nem tudom, bevállaljam-e a 65 kg-mmal, meg egy 2005-ös SID-del... holnap rakok fel képeket. Van egy-két változás.
#7202
Írta 2009. december 29. - 23:43
filmes, te gyerekeket vagy CC eket akarsz ijeszgetni?:scared:
A mecsekben mennyire van othon egy ilyen masina?
A mecsekben mennyire van othon egy ilyen masina?
#7203
Írta 2009. december 29. - 22:59
#7204
Írta 2009. december 29. - 22:52
Ha már Rocsipeti fölrakta az övét akkor én is erõsítem kicsit a DHs vonalat:

A tavalyi BOTYs képekhez képest változott rajta a teló, stucni, kormány, fékek, hajtókar, fogsor, lánckerék, láncvezetõ, felnik, küllõk

A tavalyi BOTYs képekhez képest változott rajta a teló, stucni, kormány, fékek, hajtókar, fogsor, lánckerék, láncvezetõ, felnik, küllõk
#7205
Írta 2009. december 29. - 22:50
csinos gép!
matricát hogyan csináltatok rá?én is gondolkozok ilyenen,már megcsináltam photoshoppal,csak ki kellene valahol nyomtattatni...
matricát hogyan csináltatok rá?én is gondolkozok ilyenen,már megcsináltam photoshoppal,csak ki kellene valahol nyomtattatni...
#7206
Írta 2009. december 29. - 22:42
lusta voltamjó, maradjunk:) nagyon szép;) bár a nevet szebben is eltüntethetted volna.
vezeték névvel túl hamar megtalálták volna itt a perverz állatok
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7207
Írta 2009. december 29. - 22:32
#7208
Írta 2009. december 29. - 22:25
hogy szép-e, azt nem tudom, én elfogultan nézek ráErrõl a specialized-ról egy egészalakost tudnál mutatni, tartok tõle, h nagyon szép bringa
maradjunk csak a képeknélKié ez a Speci? Esetleg kép nincs róla?


Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7209
Írta 2009. december 29. - 17:33
#7210
Írta 2009. december 29. - 15:02
Jól néz ki a tesó!
Koca, néztél geo adatokat a fekete XTC vázzal összehasonlítva anno?
Sajnálom, hogy nem maradhatott anno a váz, mert az kicsit keményebb volt, mint a fully
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#7211
Írta 2009. december 28. - 23:23
CC-zni akarok
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#7212
Írta 2009. december 28. - 15:37
Koca csalódtam benned! Nagyon szép a bringád! : D
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7213
Írta 2009. december 28. - 14:50
ez a XTC szuperszexi
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7214
Írta 2009. december 28. - 13:41
#7215
Írta 2009. december 28. - 12:17
de Koca a te ízlésed nem mérvado mer nincs
hát nem tudom. ami azt illeti pár embernek már tetszett a masinám.
na de mind1 legyen akkor egy rondaság, úgyse a kinézet a lényeg
http://imagerz.com/QFdCW1sBUQA
#7216
Írta 2009. december 28. - 12:02
#7217
Írta 2009. december 28. - 01:47
jo tudom meg a sár is barna rajta.....
Meg a tulaj is
#7218
Írta 2009. december 27. - 23:15
#7219
Írta 2009. december 27. - 23:13
#7220
Írta 2009. december 27. - 23:05

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





