Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6441
Írta 2010. március 30. - 18:49
#6442
Írta 2010. március 30. - 18:33
Szerintem 200 gramm minden gépnél érezhetõ.
Szóval szerintem,ha valahonnan úgy 20-30 ezer között tudnék titán rugót szerezni akkor az lenne, az ár/spórolt gramm arányban még mindig a tuti.
Azért azt áruld el, hogy a 200gr rugó súly különbözetet hogy számoltad ki!
Olcsón, titán rugó? Használtan, ha szerencséd van és találsz megfelelõ méretben. Újonnan a legolcsóbb, amit találtam, az 30e pénz az USA-ban, onnan meg ingyen nem fog iderepülni (és akkor úgy számolunk, hogy egyéb, járulékos költség nem megy rá), vagy eBay, ahol talán még lehet jó áron találni.
Lánctányért meg olyat veszel, amilyet csak akarsz, csak tekintsd meg egy jobb külföldi webshop kínálatát.
#6443
Írta 2010. március 30. - 18:13
A Speci rugóstagját védõ kurta sárfogóra, hol lehet szert tenni? (és mi a hivatalos neve?)
(Nekem is pont ilyen vázam van... és jól jonne, hogy a kerék ne csapja be sárral a tag szárát...
Változott kicsit az összeállítás
FSR XC Ritchey WCS kormány -> Pro Koryak OS, markolat Ritchey WCS lock on
Speeder T5 Hajtómû tripla Sora , nyereg Speci Alias
#6444
Írta 2010. március 30. - 18:01
na muti a bringád a nyomulós topikban. mondd,h könnyíteni akarsz x ftból, és majd kapni fogsz jó tanácsokat tuti.
Pár oldallal korábban volt berakva a gép. Nincs megkötve,h x forintból,hanem a lehetõ legkevesebbõl szeretnék még könnyíteni.
most nem azért de õszintén, Te megérzed azt a cca 150 max 200 grammot, ilyen súlynál mint az a bringa ? mert én kizártnak tartom.
ha sokat akarsz költeni és érezhetõen könnyíteni akkor dobj neki egy crossmax sx szettet. azt még elhiszem hogy érezhetõ lesz----
Szerintem 200 gramm minden gépnél érezhetõ. Van,aki 5 grammért eladná az anyját.
A crossmax kerékszett a maga 140-180 ezer körüli árával(lehet tévedek) nem épp az amit én szeretnék.
Valami logikus lépést szeretnék. És nem a gumikban van a nagy súly szerintem. Bár tény,h egy másik szettel fél kg-t nyernék és tervben is van,de egyenlõre gumi marad. Ahogy a kormány is.
Akár hogy nézem nekem a titán rugó tûnik a gumik mellett nagyobb lépésnek. Olcsóbb,mint egy levegõs tag meg igazából nem is nagyon szeretnék levegõs tagot. A fékeket most cseréltem XT-re,azokon is nyertem 200 grammot. A váltószett,hajtás XT,fogsor sram pg 990 ezek nem nehezek. Nyereg funn skinny rl, 250gramm de csak 7ezer forint volt,cserébe meg kényelmetlen
Stucni,nyeregcsõ truvatív,de ahogy nézegettem a katalógusokban ezek sem nehezek. Súlyos 10 ezrekért csak 30-70 grammot tudnék ezeken spórolni. A kormánycsapágy nem egy könnyû darab,de masszív. Az agyakat nem tudom,h mennyire nehezek,de ezeknek a cseréje is piszok drága muri lenne.
Még tervben van,h elöl csak 2 tányérra váltok,mert ezt nem használom ki,de nem láttam sehol olyan lánckereket,amit szeretnék.
Szóval szerintem,ha valahonnan úgy 20-30 ezer között tudnék titán rugót szerezni akkor az lenne, az ár/spórolt gramm arányban még mindig a tuti.
#6445
Írta 2010. március 30. - 17:18
nekem nagyon bejott langcsovas pro/b+ markolat. igaz epp most csereltem le a szine miatt egy supergrippara, de tudom ajanlani. olcso, igaz a muanyag szel kicsit igenytelen.
http://www.speed-way...kepek/23181.jpg
Ezt imádtam, könnyû, jó volt a fogása számomra és tapadt, csak épp egy nyár alatt mûanyagig kopott, pedig a Geminit nem használtam olyan sokat...
#6446
Írta 2010. március 30. - 16:12
Köszi
blueshark...akkor nincs más hátra neked...irány a festékbolt
"just chillin killin"
#6447
Írta 2010. március 30. - 15:52
A fehér már idén kiment a divatból. Csak a plebs vesz fehéret bármibõl is.
![]()
Köszi
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6448
Írta 2010. március 30. - 15:46
Köszi az infót! Hasznos cuccnak tûnik, ilyet rendelni fogok. Én csak az autón való szállításhoz venném, tekeréshez nem használnám. Ha nagy a sár, én max. lockolom a villát.
Hát autón max a bogaraktól véd..
"just chillin killin"
#6449
Írta 2010. március 30. - 10:11
Szia Faktorban lehet kapni Lizard Skins a márkája, nem szállításhoz van hanem saras idõben a becsúszót védeni 2000 valahány forint.
Köszi az infót! Hasznos cuccnak tûnik, ilyet rendelni fogok. Én csak az autón való szállításhoz venném, tekeréshez nem használnám. Ha nagy a sár, én max. lockolom a villát.
_____________________________________________
AM rlz
#6450
Írta 2010. március 30. - 09:50
arn, keresem az alternatívát, köszi a tippet!
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#6451
Írta 2010. március 30. - 09:36
Szép géppark!
Szállításhoz mit tettél a fehér Fox becsúszójára? Látom, hogy a tetõn lévõ bringán van valamilyen csinos kis védõizé.
Szia Faktorban lehet kapni Lizard Skins a márkája, nem szállításhoz van hanem saras idõben a becsúszót védeni 2000 valahány forint.
#6452
Írta 2010. március 30. - 09:26
Szép géppark!
Szállításhoz mit tettél a fehér Fox becsúszójára? Látom, hogy a tetõn lévõ bringán van valamilyen csinos kis védõizé.
pl. Lizard Skins Suspension Cover
#6453
Írta 2010. március 30. - 09:14
Na így már jó! :-)
Bringáim: Picasa Webalbumok - G
Szép géppark!
_____________________________________________
AM rlz
#6454
Írta 2010. március 30. - 08:57
http://www.speed-way...kepek/23181.jpg
#6455
Írta 2010. március 30. - 08:23
Köszi!Nagyon szép a fekete speci gratula...szerintem egy bringa v fekete legyen v fehér
(holnap feldobom az én feketémet is)
Pont ezt írtam a múlt héten a markolatos topikban, elég sz*r a minõsége, drága húsnak híg a leve ebben az esetben.Nekem is tetszett a lockos wcs markolat, amíg le nem mállott róla a szivacs. 10 tekerés után.
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#6456
Írta 2010. március 30. - 06:28
A fehér már idén kiment a divatból. Csak a plebs vesz fehéret bármibõl is.
![]()
engem speciel sose erdekelt, hogy mi a divat.
#6457
Írta 2010. március 29. - 23:50
#6458
Írta 2010. március 29. - 23:39
Azért én remélem,h jövõre már kimegy a divatból a fehér. Már vakítja a szemem nagyon a sok fehér.
A fehér már idén kiment a divatból. Csak a plebs vesz fehéret bármibõl is.
#6459
Írta 2010. március 29. - 23:25
Egy ilyen garázsból mi leshet, ha nyitva van?
#6460
Írta 2010. március 29. - 22:30

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére










