Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6481
Írta 2010. március 27. - 21:16
#6482
Írta 2010. március 27. - 16:23
maggi, megnéztem, az enyémben 200*50es tag van. tehát elvileg tényleg csak a tagban különböznek. szóval most van egy eladó 200*50es rp23-asom
milyen allapotu, mennyiert?
#6483
Írta 2010. március 27. - 12:22
Kilestem ám (minden héten végignézem a monti vázakat a német és az angol ebay-en, hátha találok valami finomságot), mondjuk már az BM apróban is néztem. Az már más kérdés, hogy én mit tudnék kezdeni a 140 mm-rel
a plusz rugout sose baj, csak a geometria es a tomeg legyen jo.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6484
Írta 2010. március 27. - 11:58
#6485
Írta 2010. március 27. - 10:51
#6486
Írta 2010. március 26. - 23:30
szivemböl szoltal tesaAz Ibis ütõs, a Norco rusnya (mint minden újabb Norco váz, de hát errõl a gazdája nem tehet;)), és az RM se tetszik. Mindezektõl függetlenül sok jó kilométert a gazdáiknak!
juteszembe:

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#6487
Írta 2010. március 26. - 22:52
Ui.: ha nem lenne meg az Epic licitálnék a Zesty-re.
He bazz... kilested az Ebayes Zestys akciót? t:D
Lapierre Zesty Rahmen mit Fox RP 23 Gr. 42 S bei eBay.de: Fahrradteile (endet 28.03.10 21:35:48 MESZ)
Ismerem a pasit, elküldi magyarisztánba is
Ibis meghajtás:
elsö tányérok 22-32, megfelel itt a fekete erdöben.
Van egy rakás karbon védelem a vázon:
Az egész váz le van ragasztva a kritikus helyeken
2 J+B neoprén láncvédö hátul
5mm öntapadós szivacs az alsó vázcsövön (3 nagy lyuk rajta:confused:)
Karbon nyeregcsövet egy Syntace Little Joe takaritja.
Még nem kész....
#6488
Írta 2010. március 26. - 21:18
Ui.: ha nem lenne meg az Epic licitálnék a Zesty-re.
#6489
Írta 2010. március 26. - 21:10
maggi, megnéztem, az enyémben 200*50es tag van. tehát elvileg tényleg csak a tagban különböznek. szóval most van egy eladó 200*50es rp23-asom
#6490
Írta 2010. március 26. - 19:02
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6491
Írta 2010. március 26. - 17:44
#6492
Írta 2010. március 26. - 17:39
Az Ibis ütõs, a Norco rusnya (mint minden újabb Norco váz, de hát errõl a gazdája nem tehet;)), és az RM se tetszik. Mindezektõl függetlenül sok jó kilométert a gazdáiknak!
Mindenkihez van egy két kedves szavad!
Elöl mekkora lánckerekek vannak az Ibis-en?
#6493
Írta 2010. március 26. - 15:34
#6494
Írta 2010. március 26. - 15:27
Nem vagyok mountainbike-os, ezért kérdezem. De ez a szög nem természetellenes a csuklónak?
Csak ránézésre furcsa ...amugy nagyon kényelmes , nekem is pont ilyen a kombó 35 fokos kormányszár + speci low rise kormány
"just chillin killin"
#6495
Írta 2010. március 26. - 15:21
de próbáld ki, a két csuklód vidd egymástol jó messze, ás próbáld imitálni h visztintes kormányt fogsz.....ha valami természetellenes akkor ez az
#6496
Írta 2010. március 26. - 15:08
#6497
Írta 2010. március 26. - 14:14
#6498
Írta 2010. március 26. - 13:51
#6499
Írta 2010. március 26. - 13:45
#6500
Írta 2010. március 26. - 13:35
Itt a javitás:
http://fstatic1.mtb-...large/Mojo1.jpg
http://fstatic1.mtb-...large/Mojo2.jpg

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





