Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6461
Írta 2010. március 29. - 22:17
#6462
Írta 2010. március 29. - 22:15
szóval én a saját bringáimat látom rajt
#6463
Írta 2010. március 29. - 22:12
#6464
Írta 2010. március 29. - 21:38
#6465
Írta 2010. március 29. - 21:30
#6466
Írta 2010. március 29. - 21:20
Nekem is tetszett a lockos wcs markolat, amíg le nem mállott róla a szivacs. 10 tekerés után.
Egy sima szivacsosat vettem tavaly 1500-ér
Azért én remélem,h jövõre már kimegy a divatból a fehér. Már vakítja a szemem nagyon a sok fehér.
Amúgy szép masinák. Ezek már jobban tetszenek.
Monjuk még az ezüst v polirozott tud nagyon ütõs lenni
"just chillin killin"
#6467
Írta 2010. március 29. - 21:06
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6468
Írta 2010. március 29. - 21:00
#6469
Írta 2010. március 29. - 20:56
Nagyon szép a fekete speci gratula...szerintem egy bringa v fekete legyen v fehér
(holnap feldobom az én feketémet is)
Azért én remélem,h jövõre már kimegy a divatból a fehér. Már vakítja a szemem nagyon a sok fehér.
Amúgy szép masinák. Ezek már jobban tetszenek.
#6470
Írta 2010. március 29. - 20:41
(holnap feldobom az én feketémet is)
"just chillin killin"
#6471
Írta 2010. március 29. - 20:03
#6472
Írta 2010. március 29. - 19:41
#6473
Írta 2010. március 29. - 17:55
Én most ezzel nyomulok
Hossz
bár csak a jó isten mentett meg tegnap hogy ne törjek össze a bringámmal együtt álltam a járdán és ez csapódót
be mellém Hossz
a kerítésbe arrébb sem kellett lépnem, hogy kinyissam az ajtót a vérzõ fejû sofõrnek.
Õrangyalod akkor nem aludt. Biztos szépen szabályosan közlekedett ez is. A baleset miatt, vagy a kiszállás után kezdett vérezni a feje?
#6474
Írta 2010. március 29. - 15:14
#6475
Írta 2010. március 29. - 13:26
Hossz
bár csak a jó isten mentett meg tegnap hogy ne törjek össze a bringámmal együtt álltam a járdán és ez csapódót
be mellém Hossz
a kerítésbe arrébb sem kellett lépnem, hogy kinyissam az ajtót a vérzõ fejû sofõrnek.
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#6476
Írta 2010. március 29. - 11:38
Saint hátsóváltót szeretnék majd igen, meg váltókart, bát abból lehet hogy XTR.....villából a legvalószínûbb egy átütõs fehér Minute
Meg lehet lesz hamarost Thomson stucni is neki
A f@szé fehér ez is?
És tekerd,ha már megvetted!
#6477
Írta 2010. március 29. - 06:14
Meg lehet lesz hamarost Thomson stucni is neki
#6478
Írta 2010. március 29. - 00:50
Imageshack - dsc08550.jpg
Imageshack - dsc08548j.jpg
Imageshack - dsc08546.jpg
Már csak egy nagyobb villa meg pár apróság és kész
Maggi, az a váz egy átütõs fehér revelation team-ért kiabál .
amúgy szép. grat
szép ez nagyon. még egy saint hátsó váltóval is kínáld meg, úgy lesz az igazi
villából meg sztem sötétet. de a revel teammel egyetértek. esetleg lehet XX is, megjön a lottóötös
#6479
Írta 2010. március 28. - 14:29
Imageshack - dsc08550.jpg
Imageshack - dsc08548j.jpg
Imageshack - dsc08546.jpg
Már csak egy nagyobb villa meg pár apróság és kész
Maggi, az a váz egy átütõs fehér revelation team-ért kiabál .
amúgy szép. grat
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6480
Írta 2010. március 28. - 12:21
Imageshack - dsc08548j.jpg
Imageshack - dsc08546.jpg
Már csak egy nagyobb villa meg pár apróság és kész

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére









