Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6461
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
kitaláltam? Picasa Webalbumok - G :D

#6462
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ezen a linken, mindenkinek a saját picasa oldala jön be.
szóval én a saját bringáimat látom rajt :P

#6463
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Bringáim: http://picasaweb.google.hu/home

#6464
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
1. sokkal merevebb
2. relatíve olcsó volt
3. nem sokkal nehezebb
4. szebb

#6465
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
szép a Bergamont Maggi! mi döntött a saint mellett? mármint.. miért nem volt elég pl egy xt?

#6466
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

Nekem is tetszett a lockos wcs markolat, amíg le nem mállott róla a szivacs. 10 tekerés után.


Egy sima szivacsosat vettem tavaly 1500-ér :) kényelmes is nem is kopik ...a gummistól elzsibbad a tenyerem

Azért én remélem,h jövõre már kimegy a divatból a fehér. Már vakítja a szemem nagyon a sok fehér. :)
Amúgy szép masinák. Ezek már jobban tetszenek. :)


Monjuk még az ezüst v polirozott tud nagyon ütõs lenni

"just chillin killin"


#6467
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
szerda este tolok énis képet :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6468
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

Változott kicsit az összeállítás
FSR XC Ritchey WCS kormány -> Pro Koryak OS, markolat Ritchey WCS lock on
Feltöltött képFeltöltött kép

Speeder T5 Hajtómû tripla Sora , nyereg Speci Alias
Feltöltött képFeltöltött kép


Nekem is tetszett a lockos wcs markolat, amíg le nem mállott róla a szivacs. 10 tekerés után.

#6469
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

Nagyon szép a fekete speci gratula...szerintem egy bringa v fekete legyen v fehér :)
(holnap feldobom az én feketémet is)


Azért én remélem,h jövõre már kimegy a divatból a fehér. Már vakítja a szemem nagyon a sok fehér. :)
Amúgy szép masinák. Ezek már jobban tetszenek. :)

#6470
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás
Nagyon szép a fekete speci gratula...szerintem egy bringa v fekete legyen v fehér :)
(holnap feldobom az én feketémet is)

"just chillin killin"


#6471
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Változott kicsit az összeállítás
FSR XC Ritchey WCS kormány -> Pro Koryak OS, markolat Ritchey WCS lock on
Feltöltött képFeltöltött kép

Speeder T5 Hajtómû tripla Sora , nyereg Speci Alias
Feltöltött képFeltöltött kép

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#6472
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Azta büdös... Nagy mázli!:D Nagy sebességgel csapódott a falnak?:o De amúgy tetszetõs a Giant!:)

#6473
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Én most ezzel nyomulok
Hossz
bár csak a jó isten mentett meg tegnap hogy ne törjek össze a bringámmal együtt álltam a járdán és ez csapódót
be mellém Hossz
a kerítésbe arrébb sem kellett lépnem, hogy kinyissam az ajtót a vérzõ fejû sofõrnek.


Õrangyalod akkor nem aludt. Biztos szépen szabályosan közlekedett ez is. A baleset miatt, vagy a kiszállás után kezdett vérezni a feje? :)

#6474
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Húúbazz! Mákod volt!
Szép a giant, tuti jó is :)

#6475
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Én most ezzel nyomulok
Hossz
bár csak a jó isten mentett meg tegnap hogy ne törjek össze a bringámmal együtt álltam a járdán és ez csapódót
be mellém Hossz
a kerítésbe arrébb sem kellett lépnem, hogy kinyissam az ajtót a vérzõ fejû sofõrnek.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#6476
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

Saint hátsóváltót szeretnék majd igen, meg váltókart, bát abból lehet hogy XTR.....villából a legvalószínûbb egy átütõs fehér Minute
Meg lehet lesz hamarost Thomson stucni is neki


A f@szé fehér ez is? :D Amúgy klafa kis gép.
És tekerd,ha már megvetted! :D

#6477
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Saint hátsóváltót szeretnék majd igen, meg váltókart, bát abból lehet hogy XTR.....villából a legvalószínûbb egy átütõs fehér Minute
Meg lehet lesz hamarost Thomson stucni is neki

#6478
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Imageshack - dsc08550.jpg
Imageshack - dsc08548j.jpg
Imageshack - dsc08546.jpg


Már csak egy nagyobb villa meg pár apróság és kész


Maggi, az a váz egy átütõs fehér revelation team-ért kiabál . :)

amúgy szép. grat


szép ez nagyon. még egy saint hátsó váltóval is kínáld meg, úgy lesz az igazi :)
villából meg sztem sötétet. de a revel teammel egyetértek. esetleg lehet XX is, megjön a lottóötös ;)

#6479
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Imageshack - dsc08550.jpg
Imageshack - dsc08548j.jpg
Imageshack - dsc08546.jpg


Már csak egy nagyobb villa meg pár apróság és kész


Maggi, az a váz egy átütõs fehér revelation team-ért kiabál . :)

amúgy szép. grat
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6480
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Imageshack - dsc08550.jpg
Imageshack - dsc08548j.jpg
Imageshack - dsc08546.jpg


Már csak egy nagyobb villa meg pár apróság és kész