Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19035 replies to this topic

#16721
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Mizie, talán arra gondol, amire most én, mégpedig, hogy mire használod? ha slick, gondolnám, hogy városi/edzõgép, az utóbbit nem hiszem, de ha az elõbbi, akkor miért tárcsafék és teló? Arra célzok, hogy városba sok, terepre kevés.
De hogy mi mit mondunk, az teljesen mindegy. A lényeg, hogy te élvezd a bringázást, tekerj sokat!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#16722
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 posts

mizie ez készen van ez az gép :D


mostmiért?

#16723
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts

mizie ez készen van ez az gép :D


csak nekem tûnik furcsának a fejcsõszög?
Autist Team:)



#16724
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,881 posts
mizie ez készen van ez az gép :D

#16725
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts
Szép gép mind2, grat hozzájuk!
Rocko, egyedül a nyeregcsõ nem tetszik még, majd cseréld feketére azt is:)
Mizie a tieden meg a nyereg nem tetszik:) ez milyen váz amúgy?

off: most beraknék enyémrõl is egy képet uj teloval de tudom hogy ugyis változik rajta mindig vmi, szal majd ha egyszer végleges lesz:)

#16726
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 posts
A gép az új telóval meg tárcsával
(kár hogy így szezonvégén lett "kész" mert alig tudtam kipróbálni)

Feltöltött kép

#16727
Rocko6

Rocko6

    vendég

  • fórumtag
  • 80 posts
Üdv mindenkinek!
Itt az én bicajom:
Feltöltött kép
Lassan kész lesz már csak egy normális hátsó fék meg kerék hiányzik hozzá. Úgy nézki idõ szerû lesz mert a héten odacsaptam a felni és lett benne egy kisebb fajta egyenes... :D


#16728
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
mondjuk egy össztelós abban jó, hogy kitolja az ember határait jobban egy bizonyos szint felett
merevvel állítólag jobabn megtanul az ember szépen ívberakni (ez nem megy még nekem)
viszont aki sokáig nyomja merevvel annak nehéz lesz majd fullyra váltani.. mikor sikerült normális telót vennem azzal is 2 hónapig szenvedtem mire megszoktam
úgyhogy ezért jó talán ha egybõl fullyval kezd az ember, bár ez nehéz kérdés. egyenlõre én még jódarabig maradok a merev váznál..

#16729
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
jajaja... Monnyuk kb. két hónapja egy ilyen kissrácot élesztgettem negyedóráig, mert megfejelt egy fát, mint az állat...
Én is inkább örömbringázom, törjék össze magukat a fiatalok!

#16730
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
ez így van, hiába van nekem is ott a nagygép(aláírásomban látható), néha simán porig aláznak 16 éves kissrácok merevvázas gépekkel

de nem tud érdekelni, azért bringázok mert jól esik kiereszteni a gõzt néha, meg az egész életérzés megfogott:)
Autist Team:)



#16731
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég

jó kis gép ez is, grat;)

linkelnék már én is csak túl kezdetleges a kisbicó ahhoz hogy berakjam:-)

na de majd hamarosan, hisz kiutalták az ösztöndíjam:D


Könnyen lehet, hogy azzal a kisbicóddal Te porrá alázol a janihegyen, hisz nem igazán a kecskén múlik, bármennyire is igyekeznek elhitetni ezt a marketingesek.

Egyébként tényleg jó bicó, talán egy normális rugóstag nem ártana bele, de ez is csak önáltatás. Akkor mennék jobban, ha sokkal több idõm lenne a hegyre járni - ezt (az edzést) nem pótolja semmilyen Fox-csoda. De hát ez van.

#16732
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
jó kis gép ez is, grat;)

linkelnék már én is csak túl kezdetleges a kisbicó ahhoz hogy berakjam:-)

na de majd hamarosan, hisz kiutalták az ösztöndíjam:D
Autist Team:)



#16733
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
Az én szintemen valóban jó mindkettõre...:) Két év múlva kinövöm, akkkor meg fillérekért megveszek egy mostani speckó vagy mongoose csúcsmodellt.

#16734
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 posts
Cseles:D

#16735
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
Kisebb módosítások után itt a gép mászásra hangolva:

Feltöltött kép

itt meg lejtõzõsen:

Feltöltött kép

Õ meg a szerelõm...:

Feltöltött kép

#16736
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,699 posts

Én eldobnám a fényvisszaverõket a kerékrõl...


mondasz valamit... csak azért nem szedtem le még, mert tényleg bírja javítani a láthatóságot.. viszont a Contikon (e heti szerzemények szintén) úgyis van reflexcsík.

28" rulez :)

#16737
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
tudom, hogy a méret miatt van az elõnyöd.
sztem most nem fogom érezni, hogy mennyire rugalmas, mert van egy nagy tojás a hátsókerékben... :(

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16738
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

aham. tegnap este elmentem vele sörözni (is). semmi különbséget nem érzek a Cinder Cone-hoz képest, csak hogy fél kilóbal könnyebb... :)
majd holnap meg megyünk terepre.

lányoknak is tetszik. igaz õk csak annyit mondanak, hogy azért tetszik, mert olyan szép sárga :D

/Tigrincsen és rajtam kívül kinek van még ilyen váza? elvileg a 19"esbõl van 4 db. egy még van a pápai Marton Attilának meg egy középkorú ridernek, akit a dynamo maratonon is láttam/

majd terepen fogod érezni hogy fele annyira se rázza szét a segged..../enyém 18-as amúgy...azért könnyebb :)/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16739
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
aham. tegnap este elmentem vele sörözni (is). semmi különbséget nem érzek a Cinder Cone-hoz képest, csak hogy fél kilóbal könnyebb... :)
majd holnap meg megyünk terepre.

lányoknak is tetszik. igaz õk csak annyit mondanak, hogy azért tetszik, mert olyan szép sárga :D

/Tigrincsen és rajtam kívül kinek van még ilyen váza? elvileg a 19"esbõl van 4 db. egy még van a pápai Marton Attilának meg egy középkorú ridernek, akit a dynamo maratonon is láttam/

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16740
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Szép ez a sárgaság Konás, nyalifalinyálcsori.........:D