Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16721
Írta 2006. november 05. - 18:24
#16722
Írta 2006. november 05. - 18:22
szerintem ehhez a vázhoz illett volna a foes upside villa.tudom franko a fox 40,de
aki tudja miröl beszélek az szerintem egyetért.
en nem tudom mirol beszelsz.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16723
Írta 2006. november 05. - 17:59
aki tudja miröl beszélek az szerintem egyetért.
#16724
Írta 2006. november 05. - 13:40
#16725
Írta 2006. november 05. - 11:55
-a szarvak miért így állnak? - tessék minimum a stucni dõlésszögéig dönteni, vagy még lejjebb, így semmit sem érnek
az egy dolog ,hogy hogy néz ki jól, de nekem pl. szerintem még meredekebben állnak. másképp hosszútávon elzsibbad rajtuk a tenyerem.
attól is függ, ki mire használja a szarvakat. én arra, hogy tudjak fogást váltani ha már kényelmetlen a hosszú aszfaltos meneteken, de ha kiállva tekernék a terepen, én is ahhoz állítanám be.
#16726
Írta 2006. november 05. - 09:25
A pedál az még SPD és keretes kombinációja, nincs most cipellõm, de ha tudtok valahol price off cuccokat, hát rajta.
A többit még adjusztálni fogom.
Természetesen nem teljesen gyári, fékek csere és pedál, valamint szarvak kerültek fel.
Sár? Ha ma kegyes az idõ akkor
#16727
Írta 2006. november 05. - 09:15
öröm, bódottá:love1:
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16728
Írta 2006. november 05. - 01:21
Talán nem sokan értékelik / érdeklõdnek iránta, de ez meg az az én új bicóm:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Pöpec. Bár nem tudok megállni néhány kritikát:
-a szarvak miért így állnak? - tessék minimum a stucni dõlésszögéig dönteni, vagy még lejjebb, így semmit sem érnek
-a pedált én is cserélném (majd ha kinyiffad...)
-hogy van már vezetve az a kilóméteróra kábel? +2 gyorszár és egy kis odafigyelés csodákra képes
-kilóméterórára ferdén szeretsz rálátni? (vagy a kormány van túl messze tõled...)
-kevés rajta a sár
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#16729
Írta 2006. november 05. - 00:56
Talán nem sokan értékelik / érdeklõdnek iránta, de ez meg az az én új bicóm:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
tényleg újnak látszik, tessék menni összesarazni!
ez már nem teljesen a gyári felszereltség, ugye?
/jó, tudom, meg lehet nézni a hivatalos honlapon.../
#16730
Írta 2006. november 03. - 20:23
Talán nem sokan értékelik / érdeklõdnek iránta, de ez meg az az én új bicóm:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
jójez
egynek elfogadnám.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16731
Írta 2006. november 03. - 18:54
Gratula!
#16732
Írta 2006. november 03. - 18:31
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#16733
Írta 2006. november 03. - 14:52
Én nagyon Speckó párti vagyok.
Egyébként nem tudod lenyúlni, mert nem engedem.......:-)))))
Hát én is, ez szerelem
Mutatta Konás a régit is, de nekem nagy lenne.
Hidd el engedni fogod, egy pályabírónak mindenképpen
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
#16734
Írta 2006. november 03. - 13:56
#16735
Írta 2006. november 03. - 13:33
vagy rá kéne gyúrnom az ilyen traktorokra?
#16736
Írta 2006. november 03. - 13:24
pézsé:
milyen jó, hogy ekkora képeket készítettél, pont élvezhetõ!
egyszerre csak egy kerék fér a képernyõre... pazar!
de egyébként szépek lettek. se nem autista artista, se nem merida párti nem vagyok, de a képek szépek lettek. jó szögbõl meg ilyenek! szép.
õõ tévedés ne essék az oldalon felvagyon tüntetve hogy egy fotós barátom Marksman fészítette a képeket,valami disznódrága géppel. aki nem hiszi keresse meg! a méret pedig igen is számít, nehogymán eccerre kibontakozzon a teljes kép, így szekszi....
a zoom villa istenkirály alapanyag, elismerem hogy alapból gyári állapotban meglehõsen butácska és suta (sz_ar)
edit: mindkettõ gép megvan ezekkel tanulok bringázni zoom forever!! honnan ismerném meg a szállítótehereutón hogy melyik kakiszinû bicigkli az enyém!? a gumiharmónikáról
#16737
Írta 2006. november 03. - 13:19
de komolyan, ne sörözzé má ennyit..
#16738
Írta 2006. november 03. - 13:16
#16739
Írta 2006. november 03. - 13:10
milyen jó, hogy ekkora képeket készítettél, pont élvezhetõ!
egyszerre csak egy kerék fér a képernyõre... pazar!
de egyébként szépek lettek. se nem autista artista, se nem merida párti nem vagyok, de a képek szépek lettek. jó szögbõl meg ilyenek! szép.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16740
Írta 2006. november 03. - 13:05
ez is mutaja milyen csodálatos, örökéletû termék, ha tehetném mindenkinek ilyet vennék
vagy 10-et
még ha meg is tehetnéd, nem fogadhatnám el...rosszfiú voltam

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







