én meg sz*rok rá hogy feltûnõ vagy sem, lényeg hogy jó legyen, és szeressek vele biciklizni..
4 évembe tellt
mohus: másfél megáig www.imageshack.us
énsem a feltünés miatt szintereztetem le a vázam. a villát szine tetszett és ahhoz sztem csak az ugyanolyan színû váz illik... de majd meglátjuk

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






