Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16081
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
mohus: aztaaaaaaa de gyönyörû....ez a szín baszki, váááááá...grat!

#16082
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Összeraktam a Zõdikét és a bjútikonteszt miatt le is fotóztam végre.
tudom, kivihettem volna zõdbe, de pont ma sózták hülyére a környéket...

Feltöltött kép

itt van nagyban
http://pix.bikemag.h...81/oladal12.jpg

jelenleg 11,2 kg, de ha meghozza a postás bácsi az új kormány+stucni+pedál csomagokat, akkor 11 alatt lesz.

#16083
Barna_UMF

Barna_UMF

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás

[...] úgyhogy ez a gyári felszereltség.


igen, ezt mondtam én is

#16084
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Köszönöm a múltkori dícséreteket. Jól esett.
Viszont az azóta mutatott portékák sem rosszak;) Grats!

#16085
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
hát a KTM az nagyon durva tényleg...:D
de nekem a Rocsié is nagyon tetszik...az olyan klasszikus forma, olyan igazi Scott-os...:)

#16086
Tomekumf

Tomekumf

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Hát emberek.. Ez aztán szépdarab.. nemvesz vki nekem egyet?:P:)

:)


#16087
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

szegény rocsi, az övé senkinek nemtetszik :D

mondjuk nekemse. egyikse szép.
egy nagy dög hogy lehet szép? ;)


Mint a chocito(vagy hogy írják:D) Ronda és finom!

#16088
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
A KTM sajnos üzletpolitikai okok miatt nem gyárt külön kereskedelmi célra vázakat, úgyhogy ez a gyári felszereltség.

#16089
Barna_UMF

Barna_UMF

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
igen ez a gyári összeállítás csak sajon egy kicsit drága :(

#16090
xenonadio

xenonadio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
szerintem is.. Monyuk a gyári hajtómüszettet én dobnám kifelé a gépbõl...

#16091
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég

hát ez a bringa megérdemelt volna jobb képeket is :)
komplett gépként vette vagy összerakott?


asszem gyári, nem variáltak rajta

#16092
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

Öcsémnek ma jött meg a nagy gépe. Brutális egy dög!

Feltöltött kép


hát ez a bringa megérdemelt volna jobb képeket is :)
komplett gépként vette vagy összerakott?

#16093
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
vigyázz rocsi, mert soha nem lesz kép a bicajról. Én is így vagyok már egy ideje. Majd akkor fotózom, ha megjött hozzá ez, aztán majd ha az megjön, meg még amazt is megvárom...és így megy ez örökkön-örökké:)

#16094
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
versesköteted mikor jelenik meg? van ám egy kis kontraszt a soraid és az aláírásod között:)


már nagyjából összeraktam. tökéletesnek tûnik. csak még flexelni kell a láncvezetõt. képet majd csak a roco-val csinálok. az még egy hét múlva jön csak meg.

#16095
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Szép a KTM, rocsi meg rakja össze, mert ilyen képet, már láttunk!
A sunday a legszebb, ez nem vitás!
Egyáltalán nem böhöm, hanem szép, kecses, max a Te szívednek nem becses, ezek nem nõi csecsek, hanem DW linkek, meg boxxerek!
Jó ez szar volt, csak a költõiskedésre:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#16096
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

szegény rocsi, az övé senkinek nemtetszik :D

mondjuk nekemse. egyikse szép.
egy nagy dög hogy lehet szép? ;)



van aki a nagyot szereti;)

meggyõzõ a ktm, pedig az eddigi össztelós próbálkozásaikon csak mosolyogtam.

#16097
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Miért? Ez talán csúnya?
http://www.ironhorse...m/SundayWC.html

igen..:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16098
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás

:D szerelmes lettem az iron horse vázakba:D


...nemcsodálom :D

#16099
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Csak:D


#16100
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Te renegát vagy, véleményed nem mérvadó.:D




oszt mér?