Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15941
Írta 2007. február 22. - 13:46
#15942
Írta 2007. február 22. - 13:23
Gyertek majd bringázni,hogy miért amjd privibe,vagy imélbe monodom,aztán megnézem,öccse lesz majd nekem,remélem mostmár minél elõbb!!
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#15943
Írta 2007. február 22. - 12:41
a hétvégén lesz majd olyan kép is, csak neked Dig.
de hátulról legyen ám...
amúgy szép kis alu halom... :spoko:
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15944
Írta 2007. február 22. - 12:24
szóval akkor számadatok
#15945
Írta 2007. február 22. - 12:17
Amúgy szép gép, de legyen már egy olyan kép amin ülsz rajta kiváncsi vagyok milyen magas!Számadatok nem kellenek, kép kell amin ember van akit ismerek is:)
#15946
Írta 2007. február 22. - 12:11
Gondolom jó is, mert hasonló felépítmény van nekem is, csak rövidebb utakkal és az is tökéletes.
#15947
Írta 2007. február 22. - 10:47
roco-t mindenkinek!!!!
ja, és, hogy a vázról is szóljak; tökéletes:)
#15948
Írta 2007. február 22. - 10:27
#15949
Írta 2007. február 22. - 10:26
#15950
Írta 2007. február 22. - 10:26
De egy titánrugesz elférne benne:)
#15951
Írta 2007. február 22. - 10:22
#15952
Írta 2007. február 18. - 23:20
sztem ahol érik a bovdenek tegyél rá védõt.....ugytom elég régi és gyakori giantos panasz hogy gyenge a festés......Remelem nem olyan erzekeny mint a Trance festese, ami szerintem vizifestekel van befestve.
Jot mutat meg olyan matt a festes rajta. Arban is o.k lessz mert a 06-os Reba meg a Cerit/Mavic is a Trancebol van :afro: A Geometriaja nekem is megfelel.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#15953
Írta 2007. február 18. - 23:11
Szép ez a Giant váz. Lassan nekem is kész lesz a kisbicó, majd lövök fel róla képeket.
Remelem nem olyan erzekeny mint a Trance festese, ami szerintem vizifestekel van befestve.
Jot mutat meg olyan matt a festes rajta. Arban is o.k lessz mert a 06-os Reba meg a Cerit/Mavic is a Trancebol van :afro: A Geometriaja nekem is megfelel.
#15954
Írta 2007. február 18. - 23:03
#15955
Írta 2007. február 18. - 23:00
Vettem egy Giant vazat. A Bike az aszonye lesz.
Villa Reba SL 06
Feket Magura Julie 06 180-160
Kerek DT Cerit Disc Mavic 317
Valto LX lesz (meg nincs meg)
A felesegem elsö Bikeje, de nekem is megteszi majd
nem gyenge:) asszony is nagy bringás? vagy csak jól mutat a tied mellett?
kérünk majd képeket!
#15956
Írta 2007. február 18. - 22:53
Villa Reba SL 06
Feket Magura Julie 06 180-160
Kerek DT Cerit Disc Mavic 317
Valto LX lesz (meg nincs meg)
A felesegem elsö Bikeje, de nekem is megteszi majd
A kepek
http://www.bilder-ho...1h9u-i-jpg.html
http://www.bilder-ho...1h9u-h-jpg.html
Szerintetek?
#15957
Írta 2007. február 18. - 22:38
#15958
Írta 2007. február 18. - 21:11
amúgy hasznos az az agy...gondolom ára sem volt kétgombóc fagyi
#15959
Írta 2007. február 18. - 19:47
#15960
Írta 2007. február 18. - 19:29

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





