off
elvileg jár a pedálhoz....
on
off
a dobozos verziójú spd pedálokhoz szvsz nem jár, vagy legalábbis én még nem találkoztam az ellenkezõjével.
on
szép ez a gép, Olee! lehetek a következõ fõnököd?
off
elvileg jár a pedálhoz....
on
offszép ez a piros giant, igazi csajos gép
apropó, ez az spd-be illleszthetõ taposófelület minden boltban beszerezhetõ? vagy ritkaság?
apropó, ez az spd-be illleszthetõ taposófelület minden boltban beszerezhetõ? vagy ritkaság?
sztem Olee barátnõje/felesége /nem tom pontosan/ nincs 80 kg fölöttegy rendes telóval tökéletes lenne
és széép.....
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
Hát nagyon úgy remélem. Lassan beindul a forgalmazása itthon, és talán jó árat is tudok keríteni magamnak. Csak az új vátuk per pillanat még nem rendelhetõ. Súlyban közel fél kilót verne a Demora.
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu