Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15821
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
jezso jászberényi vagy?
szép gép gratula. :spoko:

szerk: látom hülyeséget kérdeztem :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#15822
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Be kell vallanom az SX-ért irigyellek.. nem kicsit.. nagyon.. :)
szép.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#15823
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás
Feltöltött kép

Az SX-re uj nyereg és markolat megy még és kész is.
Valamint még a nyeregcsõbõl le kell vágnom x mm-t.
Ja a telót meg 170-re kihúzom.

Kb. ennyi

Szépek a cc gépek srácok!
Karakoram Cannondale-je, hát az csodálatosan szép.

Még kép: http://kep.tar.hu/je...50444801?o=36#2

#15824
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Gratula minden új Giant XTC váz tulajdonosának!
Tényleg szépek!
Olee... az S. is az.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#15825
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Úgy néz ki, hogy az utolsó jó Giant aluváz, úgyhogy vigyázz rá és okozzon sok örömöt.
Nagyon szép összképileg is.;)

#15826
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
9,5Kg kb., de majd megmérem pontosan.

#15827
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Nagyon szép gép! Nekem kicsit egyszínû, de az alkatrészek magukért beszélnek... Súlyát meg tudod mondani?
A váz kimondottan tetszik.

#15828
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Köszönöm mindenkinek! :)

#15829
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Jó, hogy lehet rendes masinákat is látni itt, nem csak olyan szörnyeket :D

#15830
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Nem gyenge, gyönyörû masina!

#15831
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
tetszik lacika, grat! használd egészséggel!

#15832
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
http://picasaweb.goo...524388661553874


Nekem is összeállt a gép :D idén ezt használom

#15833
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
valahol pesten van.
Sokat láttam tavaly is sashegyen a srácot.

#15834
NateS

NateS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 440 hozzászólás

na

meg megvan a dirtbag? :) emlekszem meg mikor uj volt. 2 eve? 3?


Szerintem egyenlõre meg is marad.

óóó, én õt láttam, még csak vázként, amikor még Romic volt benne


Jah, de a Romicról letört a kompresszió csavar, aztán cserés lett mert kitüsszentette a töltetet...

van egy kékeszöld is.
Ez lenne az átfestve?:)


Neeem. Ez a gyári színe. Van már rajta jópár kõfelverõdés... már gondolkodom, hogy beadom szintereztetni a vázat, de szigorúan csak feketére.
Kié a másik Transition?

#15835
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
kösziköszi

megvolt a tesztride is...és álom érzékenység,nagyából mint a v10 rocco wc és 888 al kombinálva,anniy az eltérés hogy az beül a saját súlya+egy 0,33as kólától,ez meg csak egy féllittyós palacktól :D

De nem lett érzéketeln az 5.elemtõl,pedig 2x voltam csak hegyen vele,a boxxer meg úgy mozog hogy nagyon...

szal jóóóó lett

Kanna,gyönyörûséges,ha többet ccznék valami hasonlót álmodnék meg...

Dritbag is érdekes,bár én innnkább 66ot tennék bele

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#15836
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Még mindig csak csöpög a nyálam arra a gyönyörû a Canncsó-ra!

Szépek ezek az új XTR DC karok, és gondolom ráadásul még jók is. Talán jövõre nekem is lesz keretem rájuk.

#15837
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Nates nagyon szép bicó!
El ne koptasd vele a Mátrát! Hagyj nekem is! :P

#15838
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
FSA XC-180 flat (600mm) vagy FSA XC-190 riser (630mm) "1 vagy "1,5 emelkedéssel. Nekem a durvulós bringán van ugyan ilyen Ritchey, csak OS változatban. Nem széles az a lightosabb stílushoz?


#15839
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.585 hozzászólás
Thx a dicsérõ szavakat!

assasinbug:
A kormány az vágás nélküli WCS Rizer, és 660 mm széles. A hosszú idõk alatt ezt szoktam meg. Nem is olyan régen volt a bringán egy WCS Flat Bar, ami 550 mm széles, mínusz a szarvak. Hát nem ment vele a bringa irányítása, rengeteget estem/keltem vele. Ezért maradtam a nem igazán cc-s kormány mellett. De nekem így nagyon jó……

Lacika: Igen én voltam a HHH-en, ott készültek a fotók. Pontos súlyadatokat nem tudok, de 10 kg-on belül vagyok remélem :D Igazából még nem is érdekel, mert a kerekek sokat dobnak a összsúlyon, azokat még faragni kell. A struclival is embert lehetne ölni, az még a gyári Cannondale. Annak a helyére majd egy Roox kerül, mert mást nem nagyon lehet kapni.

#15840
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

Megint itt vagyok.
Na idén ez a végleges setup, mert már így is túllõttem a kereten. Jövõre majd új kerekek…..
A végén Dual Control lett a sima fék + váltókarokból, és rákerültek a gépre a 2007-es xtr váltók is. Annyira tökéletesen mûködnek, hogy el sem hiszem :D


nagyon szép.
a legdúrvább a kormány. milyen széles? gyakorlatilag elvesznek rajta az xtr dc karjai, amik szintén gyönyörûek, azt bevállalnám:D
grat szép!