ha mailben tudod küldeni, akkor a toth.andras@citromail.hu-ra jöhet és elintézem hamar (amint hazaértem a bicajozásból)
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15621
Írta 2007. április 03. - 15:34
ha mailben tudod küldeni, akkor a toth.andras@citromail.hu-ra jöhet és elintézem hamar (amint hazaértem a bicajozásból)
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15622
Írta 2007. április 03. - 15:19
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#15623
Írta 2007. április 03. - 08:55
remélem nem lesz gondod vele!
végülis, ha belegondolunk, akkor aminek könnyûnek kell lennie, az könnyû is (kerék) a többi meg nem érdekes...
szar volt látni, amikor sétáltál szembe egerszegen, egyik kézben a bicaj, másikban a hátsóváltó :S
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15624
Írta 2007. április 03. - 08:44
Wenson Master váz: 1380g
Black Platinum teló
LX felszereltség
1.5 kilós tárcsás Notube-os fûzött kerékszett
Fizik Ti pálcás nyereg, FSA kiegészítõk
Összsúly:~11 kg
Tudom, van akinek nem 1 álombringa, de nekem nem kicsit jó, hiszen a Zegi szezonnyitót sem tudtam befejezni láncszakadás miatt
Mod: kép hamarosan
#15625
Írta 2007. április 02. - 10:32
http://pix.bikemag.h...199331&cat=2950
http://pix.bikemag.h...199332&cat=2950
#15626
Írta 2007. április 02. - 10:30
A Giant Trance építése folyamatban. Addig is itt a mostani tekerni való: Giant Iguana Disc 2003. Villa, váltó és fékek tavaly cserélve.
http://pix.bikemag.h....99331&cat=2950
http://pix.bikemag.h....99332&cat=2950
Üdv.
Grande
#15627
Írta 2007. április 01. - 19:06
Szép bicó mindkettõ, mizie a tieden csak a hátsó felni színe nem illik az összképbe(mondom én, lassan váltanom kéne:/), amugy szép:).
mostmár tudom, mult hét szerdán téged láttalak Margit-hídnál, ismerõs volt a bringa:)
igen az én lehettem
a felni meg azért szürke mert nem volt v-fékesben
éppen sehol fekete nekem meg tekernem kellett.
(igaz ez még tavaly volt, de nem ér meg egy szétfûzést az esztétikum)
#15628
Írta 2007. április 01. - 18:38
mostmár tudom, mult hét szerdán téged láttalak Margit-hídnál, ismerõs volt a bringa:)
#15629
Írta 2007. április 01. - 18:26
grat, de azok a szarvak szvsz iszonyatosan elrondítják a bicót
lehet hogy majd lecserélem egy hüvelykujjasra...
#15630
Írta 2007. április 01. - 16:28
#15631
Írta 2007. április 01. - 16:27
#15632
Írta 2007. április 01. - 13:08
(stucni+kormány+nyereg+saját logo)
album: http://pix.bikemag.h...9&ppuser=186594
Váltó H Shimano Deore
Váltó E Shimano Alivio
Kormány csapágy Cane Creek
Hajtómû + Monoblokk Shimano Deore (FC-M510)
Lánc Shimano Deore
Agy E Novatech (DO41SB)
Agy H Shimano Deore (FH-M510)
Küllõk DT Swiss (2mm)
Felni H Mach1 MX
Felni E Mach1 MX Disc
Bowdenek (+ház) Jagwire
Gumi (2x) Continental Explorer 2.1
Belsõ (+tömlõvédõ) Continental
Fékkar E Shimano XT
Fékkar H Shimano LX
Fék E Shimano XT - Hidra tárcsafék
Fék H Shimano LX - V párhuzamos
Féktárcsa E Avid CleanSweep 185
Fékpofa H Jagwire SwitchBack Tri-Zone
Teleszkóp Rock Shox Tora 318 U-Turn
Váltókarok Shimano Deore (SL-M510)
Fogaskeréksor Shimano Deore (HG-50)
Kormány Truvativ Hussefelt
Stucni Truvativ XR
Váz Magellan Serpens (20")
Pedal Bike Positive (Tuning Jump)
Markolat Ritchey
Nyereg Author Super Sport
#15633
Írta 2007. április 01. - 09:28
#15634
Írta 2007. április 01. - 08:23
zsíír, hoztam a 10 pontot (carstylingos duma)
milyen magas asszonypajti? kicsit fura, hogy a nyeregbõl az látszik, hogy nem olyan magas, de a kormány magasan van ahhoz képest (kormányszár megfordít?)
Thx a dicsérõ szavakat!
A barátnõm 158 cm magas, és így kényelmes neki a tekerés. Nem szeretne annyira "racingos" testhelyzetet felvenni, de majd idõvel megoldom…
Az már az én hülyeségem is, hogy szeretem ha a fékkar minden gond nélkül elfordul a felsõ vázcsõ fölött. Ha megfordítom a stucnit, akkor nem fordul el.
#15635
Írta 2007. április 01. - 02:27
LL! Nagyon patent!
Az enyém is hasonló fostalicska volt a garázs sarkában. Szerintem úgyis elkezdesz rá költeni, nem bírod ki.
nem kezdek el reákölteni..
vettem enki bovdeneket meg fékkart.
itthon volt Vfék azt feldobtam hátulra, elõre lehet nem is rakok. jó ez így.
szép Rat-bike LL
:D
fenét rat bike..
így letisztitva nekem egész tetszõs !
és csak száll száll... szóval jóval haladósabb mint a coiler...
na mármint betonon.
még spiccesen is hazahozott..
majd egyiknap akptok kép.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15636
Írta 2007. március 31. - 16:38
milyen magas asszonypajti? kicsit fura, hogy a nyeregbõl az látszik, hogy nem olyan magas, de a kormány magasan van ahhoz képest (kormányszár megfordít?)
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15637
Írta 2007. március 31. - 15:36
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15638
Írta 2007. március 31. - 11:52
Ahogy itt mondani szokás, elkészült asszonypajti bringája is:

Képek még itt: http://kep.tar.hu/karakoram/50271935#2
A fékekkel nem vagyok megelégedve, azokat lehet cserélem majd hamarosan.
SPD-re nem tudom rábeszélni, azért nincsen rajta. Különben is ezekkel a pedálokkal is megmászta a kapruni 2500 métereket, igy legalább nem elõz le, és marad a büszkeség
#15639
Írta 2007. március 31. - 09:56
#15640
Írta 2007. március 31. - 08:28

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






