Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15601
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Nekem valahogy nem tetszik a bringád sorry, az öszkép olyan...furcsa..

Lehet ha nem lenne rajta az a nyereg...meg a 203as roundagon tárcsák..meg a kulacstarto...

#15602
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
modositottam a kepet mert tul nagy volt
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#15603
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
köszi szépen a kellemes hsz-eket:D jól estek nagyon.

BBB tudod, ami késik nem múlik!!!

#15604
Dr.SPECIALIZED

Dr.SPECIALIZED

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás

A kulacstartót tényleg használod?


de meg milyen intenziven !! bizony !!:clap:

thez: Nem.
A {kicsike} : Magellan DENEB 2005, Manitou SUPER Splice 100-130 mm, AVID BB7_203, Mavic 325 DISC, XTR valtok+v.karok, SYNCROS, HOLZFELLER, stb...
A {buldozer} : Magellan VEGA DH '06, RockShox BOXXER TEAM '07, Magura GUSTAV_M 203/203

#15605
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
ez a nyereg tekerésre is alkalmas?
Pite! itt a jó választás!

amúgy (kéz)írásban is kötõjelet teszel minden rag elé? :)

#15606
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
A kulacstartót tényleg használod?
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#15607
Dr.SPECIALIZED

Dr.SPECIALIZED

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
a nyereg : BikePositive Visual Gel Actex ffi __ itt van >>> http://ebike.hu/termekek/nyereg/3143

>> tettem ra meg egy szivacsot meg egy huzatott. Nagyon kenyelmes, tenyleg.

- a villa nyak-bol azert nem vagtam tobbet mert nemsoka el akarom adni, hadd legyen jo egy masik vaz-ba ...:P

- a kormany nem szeles egyaltalan, csak ugy tunik, 670mm, de kell is ennyi a jo iranyithatosag-ert.
A {kicsike} : Magellan DENEB 2005, Manitou SUPER Splice 100-130 mm, AVID BB7_203, Mavic 325 DISC, XTR valtok+v.karok, SYNCROS, HOLZFELLER, stb...
A {buldozer} : Magellan VEGA DH '06, RockShox BOXXER TEAM '07, Magura GUSTAV_M 203/203

#15608
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Hû..ezt mondtam amikor ránéztem..a nyeregre. Érdekes darab:)
Amúgy meg szép bringa, de sztem villanyakból vágni kéne még picit, és nekem sztem széles lenne a kormány de lehet csak képrõl tûnik nagynak.

#15609
Dr.SPECIALIZED

Dr.SPECIALIZED

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás

Na igy nez ki a :love1: 'kicsike' :

Feltöltött kép


Széép, "nagy" a nyereg:D És végülis mire használod?


Valoban hasonlit egy 'fotel'-re a nyereg.:lol1: < kenyelmes, de fél kilo' >
Leginkabb olyan 'enduro' turazas-ra hasznalom ezt a biciklit , amikor DH terepszemlere megyek, es persze alkalomadtan lejtozes-re is , de akkor le-eresztett nyereg-el.
Amolyan NAGY ugrasokra ez a gep nem alkalmas. Arra ott lesz a 'Buldozer' ami hamarosan elkeszul.:bananadan
A {kicsike} : Magellan DENEB 2005, Manitou SUPER Splice 100-130 mm, AVID BB7_203, Mavic 325 DISC, XTR valtok+v.karok, SYNCROS, HOLZFELLER, stb...
A {buldozer} : Magellan VEGA DH '06, RockShox BOXXER TEAM '07, Magura GUSTAV_M 203/203

#15610
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 hozzászólás

Na igy nez ki a :love1: 'kicsike' :

Feltöltött kép



Széép, "nagy" a nyereg:D És végülis mire használod?

#15611
Dr.SPECIALIZED

Dr.SPECIALIZED

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
Na igy nez ki a :love1: 'kicsike' :

Feltöltött kép



NAGY FELBONTASU KEP
A {kicsike} : Magellan DENEB 2005, Manitou SUPER Splice 100-130 mm, AVID BB7_203, Mavic 325 DISC, XTR valtok+v.karok, SYNCROS, HOLZFELLER, stb...
A {buldozer} : Magellan VEGA DH '06, RockShox BOXXER TEAM '07, Magura GUSTAV_M 203/203

#15612
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
bicajozik Õ, csak nem a legmegfelelõbb járgánnyal ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#15613
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ajjj BBB olyan szomorú a sztorid...:( nem azért hogy nagyon sajnáljalak de elég szar lehet "nembicajozni" :S

#15614
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
szép paripa :) s legalább Neked van biciklid :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#15615
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Szép bringa ;)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#15616
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Szerintem egy logikusan összeválogatott bringa. És célirányos.
Nekem tetszik a maga nemében :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#15617
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nyereggel sokat lehetne még könnyíteni...
amúgy szép bicaj....:)

#15618
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

meg is értem, jó cuccok vannak rajta, nekem tetszik.
súlya mennyi?

köszi súlyt nem tudok pontosan mondani:S
az új teló miatt - fél kg
- az új fékek Deore a Hayes Sole helyett
- Spd a platform helyett

Tovább nem is igen fejlesztgetem mert remélem jövõre egy új setupot tudok összehozni..

#15619
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

http://kep.tar.hu/kela14/50454746#2

akkor én is:D tom kellys meg minden de ennyire volt pénz...

És én szeretem...


meg is értem, jó cuccok vannak rajta, nekem tetszik.
súlya mennyi?

#15620
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
http://kep.tar.hu/kela14/50454746#2

akkor én is:D tom kellys meg minden de ennyire volt pénz...

És én szeretem...