következõ bicón mi lesz, kenguru?
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15581
Írta 2007. április 08. - 10:42
#15582
Írta 2007. április 07. - 23:24
Jelentem ez is bekövetkezett.
meguntam a coilert.
ezentúl vele nyomulok:
:love:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
még alakulás alatt van....
jeeee....!
na akkor kb végleges állapotban:


kb most eshetett át élete elsõ mosdatásán szerintem.. :-) csak úgy ragyog gyöngyházfehér színében..
még a hátsófék bovdenjén igazgatok. elõre egyelõre nem hiányzik a fék nekem..
canti helyett V
b+ platform a müanyag helyett
fém fékkar a full müanyag helyett
meg a felesleges sallangok ledobálva
ja. és csak hozé kedvéért... kapott láncvillavédõt..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15583
Írta 2007. április 07. - 20:35
az egy Shimano Deore --- 9+ kg -omat eddig mindenhol megfogta:D:DOff
nehogy sajnálj mármajd lesz valahogy
mint ahogy ANdrás írta lenne mivel tekerni (ha lenne szabadidõm :S),bár nem mtb...
Kela,persze,egyszer fenn,egyszer lenn,hogy én is mondással válaszoljak
egyébként milyen féked van? nehogy azt írd hogy Shimano
#15584
Írta 2007. április 07. - 15:20
#15585
Írta 2007. április 07. - 15:16
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15586
Írta 2007. április 07. - 14:36
Azt mondták a boltba szivatásból h. 13 kg. a bringám, de ma lemértem és kiderült h. csak 12.14
A kép telefonnal lett csinálva, kicsit gagyi, de a gép láccik
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Vélemények?
#15587
Írta 2007. április 07. - 14:13
mikor lesz már készen a bicajod?
nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mivel készülsz
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15588
Írta 2007. április 07. - 13:41
Mivel nem mondtad, gondolom azért mindezt leszámítva tetszik, nem? Az eleje tényleg magas egy kicsit de engem nem zavar, ha ráülök, akkor alapból besüllyed 2 centit. Terepen IRC Mibro külsõket használok, de városba ez a Conti Tarffic tökéletes. Egyébként jólesik hogy aggódsz értem. :bananadan
Jaja, szép gép, én is tököltem h. az edzõgépem vázát lecserélem egy Pyxisre.
#15589
Írta 2007. április 07. - 13:32
Ha shimano akkor a váz megérdemelne egy középkanalas XT-t. Nekem kicsit magasnak tûnik az eleje, sok az alátét és a szarv is eléggé felfele áll. Ja, meg a gumik, remélem terepre azért mást teszel fel.
Hajtókart majd elég akkor cserélni ha rommákoptak a tányérok.
Mivel nem mondtad, gondolom azért mindezt leszámítva tetszik, nem? Az eleje tényleg magas egy kicsit de engem nem zavar, ha ráülök, akkor alapból besüllyed 2 centit. Terepen IRC Mibro külsõket használok, de városba ez a Conti Tarffic tökéletes. Egyébként jólesik hogy aggódsz értem. :bananadan
#15590
Írta 2007. április 07. - 13:23
Hát igen ritka szar egy választás volt tõlem, de sajnos nagyon lapos volt a tárcám, szal átmenetileg erre tellett. Milyet javasolsz? Gondolom egy Deore már jobb lenne.
Ha shimano akkor a váz megérdemelne egy középkanalas XT-t. Nekem kicsit magasnak tûnik az eleje, sok az alátét és a szarv is eléggé felfele áll. Ja, meg a gumik, remélem terepre azért mást teszel fel.
#15591
Írta 2007. április 07. - 13:17
#15592
Írta 2007. április 07. - 13:17
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#15593
Írta 2007. április 07. - 13:10
#15594
Írta 2007. április 07. - 13:07
de egy uj hátsóváltót megérdemelne elnézve a többi alkatrészt
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#15595
Írta 2007. április 07. - 12:59
Végre teljesen elkészültem az új gépemmel, régen egy hasuer volt mostanra a markolatváltón kívül semmi nem maradt meg belõle. (Ami nem túl nagy baj szerintem:)) A váz 20"-os, az alkatrészeket magam válogattam össze, szal nem az eredeti felszereltséggel van (arra nem lett volna pénzmag). Nos hogy tetszik?
Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5
#15596
Írta 2007. április 07. - 12:35
a villa meg szvsz azért tûnik kicsinek, mert nem jó a beállitása a fotónak.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#15597
Írta 2007. április 07. - 12:19
#15598
Írta 2007. április 07. - 12:11
nekem olyan kicsinek látszik
nyergen az a kék valami érdekes, oviban volt ilyen a kisszékeken ,hogy ne törja a pici fenekünket
#15599
Írta 2007. április 07. - 11:59
Offajjj BBB olyan szomorú a sztorid...
nem azért hogy nagyon sajnáljalak de elég szar lehet "nembicajozni" :S
nehogy sajnálj már
Kela,persze,egyszer fenn,egyszer lenn,hogy én is mondással válaszoljak
egyébként milyen féked van? nehogy azt írd hogy Shimano
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15600
Írta 2007. április 07. - 09:20
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





