boltbasulibajárós bp-n közlekedõs járgány
soha nem gondoltam volna h második bicóm egy oúti lesz ) nagyon tetszik!
nagyobb felbontás: http://matt.fpn.hu/outi.jpg
nagyobb felbontás: http://matt.fpn.hu/outi2.jpg
ÓÓÓÓóóóóó... Én is szeretnék egy ilyet, csak én trekking alapokon, kicsit szélesebb gumikkal és opcionálisan plusz sárvédõkkel. De ugyanígy SS, csupaszon, eccerûen, szépen...
grt!
X.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








