azt tudod esetleg, hogy milyen súlyban van ez a magura?
..kicsit papagáj a bringa, de azért frankó
jo ez a bico. ezen ugy minden egyben van. jol muzsikál az a magura telo?
/honnan szerzed SvD ezeket a király smilekat?az az integetsö bicajos az haláli de smile listába nem találtam:chin:/



Viszont könnyebb, és (majdnem?) ugyan olyan erõs...sõt, a pénztárcán keresztül duplán könnyíti a bringá(s)t...
amúgy pl a tora kb semmivel nem erõsebb a reconnál, de még tán a rebánál sem
Jo akkor mondjuk ki (bar nem tudom hogy szabad e itt ilyet?!):
Vedd szamitasba hogy ez a telo 148€-ba kerult!
Az meg szerintem elég nagy téveszme, hogy a túlépítéshez ilyen dirtjumper és hasonló holmik kellenek... az hogy az rst eltört alattad, az még nem jelenti azt, hogy egy normális gyártó céltelója (cc/maraton/enduro) ne bírna el simán, pl ha már marzocchinál vagyunk egy valamivel 2 kiló alatti mx comp szépen mozog, és bármit túlél....
azért dirt jumperrel túlépíteni csak mert nehezebbek vagytok az átlagnál.... :wtf:
egy reba, vagy bármely 32 mm-es rendes teló elbírná ezt a tömeget.
így olyan mintha nem kaptál volna dirt vázat, és egy 20' körülivel ugrálnál, meg lejtõznél.
ez a fire mountain váz nem ropi nagyon?
Hát ez marha nagy lett. Bocsi csinálok kisebb felbontásút, addíg marad. Örülök, hogy ez is sikerált.